Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már régebb óta tetszik , nagyon jóba lettünk sokat beszélgetünnk meg minden már azt hittem hogy esetleg több is lehet a dologból amikor egyszer csak valamiért már nem ír , nem beszél velem ,hogy miért nem tudom . Azt tudom hogy soha nem lesz köztünk több , mint barátság :/ vagy már az sem . Nagyon rossz mert nagyon jó barátok voltunk.

16/l



2012. okt. 22. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj rá te. Vagy próbáltad már?
2012. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,felejtsd el,ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel!Persze előtte feltétlenül tisztázd Vele,mi a gond,miért fordult hirtelen ennyire el Tőled.Finoman kérdezz rá Nála.Amennyiben nem ad magyarázatot,ne erőltesd a dolgot,hagyd!Ne pazarold feleslegesen az energiádat olyan emberre,akinek nem vagy annyira fontos.
2012. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mióta nem keres? (És egyáltalán nem, azaz semmilyen módon?)
2012. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kb 3-4 hete nem keres és nem semilyen módon nem keres.
2012. okt. 22. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
De te ráírtál már? Te akarsz vele össze jönni miért ő keressen téged?
2012. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Élőben is szoktatok találkozni? Nyugodtan kezdeményezhetsz Te is, nem kell mindig kéretni magad. Hidd el, hogy örülnek neki a fiúk. Rá is kérdezhetsz direktben, lehet hogy Ő úgy érzi, hogy zavarod, vagy hogy nyomul. Tisztázzátok a dolgokat, veszíteni valód nincsen :)
2012. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
zavar*
2012. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

persze én is szoktam neki irni meg ő is nekem , mindehéten szoktunk beszéni minimum 3x

és igen élőben is szoktunk beszélgetni , és nem nem várom el hogy ő irjon nekem mikor én akarok vele össze jönni :D

2012. okt. 22. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg uccu neki, hidd el nem fog megenni :) Ha valamit el akarsz érni, akkor azért tenni kell! És ez az élet minden területén így van :)
2012. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ráfogok kérdeni nála hogy miért nem ir, mi van vele ..., a járós témáról meg már volt szó, de ő terelte a témát... :/, illetve unokatesómnak azt mondta hogy azért nem járna velem mert hogy apummal nagyon jóba van és hogy ha szakítannánk vagy valami akkor nem akarja hogy megromoljon köztük a kapcsolat, tart apumtól pedig nincs rá oka egyébként 19 éves ... :)
2012. okt. 22. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!