Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én már nagyon vágyom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra de sehogysem akar összejönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért ennél egy kicsit részletesebben is írhattál volna magadról.


Leírom, hogy nálam milyen tulajdonságok azok, amik miatt nem jönnék össze valakivel.


Külső: Ribancos öltözködés, túlzott smink, cicababa stílus, igénytelenség, túlsúly, stb...


Belső: buta/ostoba valaki, nem szereti a zenét, nem szereti a kultúrát, nem tud bulizni, nem tudok vele beszélgetni, nem sportol, dohányzik, frigid, stb...


Ez mind-mind csak a jéghegy csúcsa, de lehetséges, hogy veled van a baj. Vagy másnak próbálsz meg tűnni kifelé, mint amilyen belsőre vagy. Pl.: művész lány vagy, de kifelé azt mutatod, hogy discos pics@... Így a belsőd és a külsőd ütközik, megtalálnak az igénytelen raj discocsávók, miközben te valamilyen alternatív emberkét keresel magad mellé...


Remélem azért valamennyit segítettem :D


22/F

2012. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi és am amiket írtál kb egyik sem igaz rám de nem is voks szende csak komoyl
2012. okt. 23. 21:10
 13/18 anonim válasza:
Rosszlányok.hu :D
2012. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Háát lány! Lehet, hogy pont ez a baj. Mert pl imádom, ha egy lánnyal lehet járszani, hülyülni, szabadnak lenni, és nem törődni semmivel...


Persze vannak szituációk, amikor muszáj komolynak lenni, de, ha nem tudod elengedni magad, akkor azt fogod sugározni kifelé, hogy "állj, maradj távol tőlem, nem vagyok nyitott"... Ezért nem is fognak közeledni hozzád...

2012. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem azt mondom h mindig komoyl vok csak ha kell de igeis tok nyitott és elegedett lenni csak enm vsizem túlzásba
2012. okt. 23. 21:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt már komolyabb kapcsolatod?
2012. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igen egy 2 éves
2012. okt. 27. 20:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Annak miért lett vége? Milyen kisebb, nagyobb feszültségek voltak a kapcsolatotokban?
2012. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!