Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjem el a csajozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el a csajozást?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, valamikor önbizalmam sem. Egy idő után lett önbizalmam, csajozni mégsem csajoztam.

Mostanában azonban pozitív visszajelzéseket kapok legtöbbször, így szeretnem végre elkezdeni.

Hogyan csajozzak és hol?

21/F



2012. okt. 24. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom száddal kéne elkezdeni valamit mondani..De ha nem megy kezdhetsz face-n is és utána találka stb. azt ,hogy hol..bárhol..
2012. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Végy egy szimpatikus csajt.

Szólítsd meg.

Beszélgess vele. (Légy kedves és humoros.)

Hívd el valahova.

Érezzétek jól magatokat egymás társaságában.

A többi majd kialakul.

2012. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó módszer.

Kapcsold ki a gépet.

2012. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt gaznak tartom ha pl a főiskolán szünetben pl egy ülő lanyhoz odamennek.
2012. okt. 24. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz ha csak odamész hozzá?


Valahol el kell kezdeni ;)

2012. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval. Egyáltalán nem gáz csak a média valamiért ezt próbálja "belénkültetni". Próbálkozz sokat és próbáld meg minél kevésbé komolyan venni az elutasításokat! A legfontosabb a kitartás meg az önbizalom! Ha egy lány tegyük fel el akar sétálni de még mindig mosolyog akkor menj utána és beszélj tovább vele. Ha érzed hogy nincs kapcsolat (feszültség) köztetek akkor jelöld be facebookon dumálgassatok, barátkozzatom, mert a lány barátok mindig jól jönnek pl. bulikban. Ha érzed a vonzalmat akkor létesíts vele testi kontaktot csak óvatosan, nem megerőszakolni ;D! Ezt úgy értem hogy pl. azt mondod, hogy a tenyeréből jósolsz, mindenféle vicces dolgokat mondasz, majd mondod, hogy igazából csak azért csinálom hogy foghassam a kezed :) nekem bevált. Ezen kívül próbálj egyre közelebb kerülni hozzá (még mindig fizikailag)és tarts vele szemkontaktust de csak ésszel, ne forduljon ijesztőbe a dolog:D És ha nagyon jól érzed magad vele akkor jöhet a csók. Arra pl. egy tuti módszer, ha azt mondod: Csukd be a szemed egy pillanatra, megígérem nem foglak megcsókolni.

Ő becsukja a szemét és te 1.megcsókolod 2.a nyakán csókolod meg majd azt mondod: Na most csukd be a szemed, ígérem meg foglak csókolni :)

Sok sikert Bro. Peace out

2012. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok kicsit félreérthető volt a csókos dolog, nem egymást követően megcsókolod a nyakát, majd a száját, hanem vagy ez, vagy az :) remélem segítettem
2012. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki el küldhet a fenébe,de én azt mondom,hogy ne kezd el. Jobb egyedül.
2012. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Synesztro ***** válasza:
Nézd a dolog egészen egyszerű, nem kell ezt túlbonyolítani, az csak fölös problémákat vet fel. Először is: Merj oda menni hozzá, megszólítani. nem kell a kanduma, egészen egyszerűen elmondod neki, hogy arra gondoltál, hogy esetleg suli/munka/ahol éppen összefutsz vele stb. egyszerűen megihatnátok egy teát/kávét, esetleg egy sütit szintén stb. Ha bejössz neki külsőleg, és nincs párja hidd el benne lesz. Én most éppen egy 2 éves kapcsolatomban élek a most már élettársammal, akit a munkahelyén simán megszólítottam, és elkértem a számát, hogy elhívhassam egy cukrászdába és megismerkedjünk. Ennyi. Adj a külsőre, de szolidan, nem kell feltűnőnek lenned, csak legyen benned valami, ami megfogja, esetleg egy nyaklánc, egy gyűrű, egy jó ing, egy elegánsabb farmer tök mind1 a nők nagyon aprólékosak, szinte mindent megfigyelnek, főleg ha a pasi tetszik is nekik. Nézz körül magad körül, ha szemfüles vagy, simán le lehet szűrni, hogy melyik csaj felejti rajtad a szemét többször, melyik mosolyog rád egyfolytában stb. A nők leadják a jeleket, neked csak fognod kell őket, azoknál a nőknél biztos hogy lehet esélyed. Legyél visszafogottan vicces, illemtudó, tudj frappánsan minden feljövő témához igényesen hozzászólni. Ez bejön a csajok 90%ánál, akiknél nem azokkal hidd el nem érdemes kezdeni sem:s Feltéve ha normális nőt veszünk alapul. 3 alapvető dolgot a végére hagytam.1: Légy őszinte,és add magad. A nők km ről megérzik a linkelést, és ha lebuksz alapvetőleg el is vágtad magad, ráadásul ha szerepet játszol, abban is kell maradnod a kapcsolat végéig, az meg elég sz@r szitu tud lenni, ha mondjuk évekig tart vagy tovább. 2:mindíg tartsd fent az érdeklődését tök mindegy mivel. Lepd meg váratlan dolgokkal, menj elé, virág, nagyokat sétálni, keresd a vicces helyzeteket és nevettesd meg stb. Egy nőt nem lehet kiábrándítani, mert akkor más érdekesség után néz, és a legfontosabb. Ne vágd át,ne bántsd meg. Ha már nem tettszik szakítani akarsz ne lépj félre, ne bántsd, alázd meg stb. szakíts értelmesen kulturáltan, és úgy lépj tovább, mert az így ott hagyott nők többsége az utánad lévőn fog bosszút állni akaratlanul is, és lehet hogy az sem érdemli meg. Így is elég elcseszett a társadalom, a kapcsolatoknak pedig állítom a 70%a a régi kapcsolatok csalódásából megy gallyra. Legalább a többi csajnak tudja elmondani, hogy bánja a szakítást, mert rohadtul korrekt és jó fej csávó vagy.:D
2012. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!