Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam kettő évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam kettő évvel idősebb lány, aki nagyon tetszik. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki kerek kettő évvel idősebb nálam. Alacsony, kedves, visszahúzúdó, és iszonyú cuki.:) Én 15 éves vagyok, ő pedig 17. Nagyon keveset beszéltünk eddig. Hogy nyissak felé? Mivel menjek oda hozzá? Nem nagy különbség a két év? Összejöhetnénk? Nagyon szeretem... A viccesfiúk kíméljenek. Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vészes a helyzet. Beszélgess vele minnél többet. Meg figyelj ad e neked jeleket. :)
2012. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Arra valami ötlet, hogy mivel menjek oda hozzá?
2012. okt. 1. 01:39
 3/12 anonim válasza:
Nem nagy a korkülönbség.Beszélgess vele sokat és ha te is bejössz neki akkor kialakul ez az egész.:)
2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem neked kell megtenni az első lépéseket a többi az majd jön magától.Legyél határozott és kedves.
2012. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igazából a kedvesség szerintem evidens, mert ha az ember szeret valakit, azzal alapból kedves. Viszont a határozottsággal bajok lesznek szerintem :) Máskor mindig magabiztos, laza vagyok, de ha vele vagyok egyszerűen csak keresem a szavakat, és sokszor nem tudom mit mondjak, félek, hogy elszúrom.
2012. okt. 1. 15:45
 6/12 A kérdező kommentje:
De talán erőt tudok venni magamon. :) Hogy kezdjek vele egy beszélgetésbe? Mivel menjek oda?
2012. okt. 1. 21:41
 7/12 anonim válasza:
hát volt hasonló helyzetem... én pl először köszöntem csak neki a suliban, mivel láttam hogy mosolyog, meg pozitívan reagál, utána neten írtam rá, beszélgettünk párszor, aztán mindjárt könnyebb odamenni hozzá valami olyan szöveggel, hogy "te figyelj, az még eszembe jutott..." vagy valami hasonló :))
2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahhaa értem:) És hogy írtál rá?:) Szia mi újság? Vagy valami ürüggyel? :) Köszönöm a válaszod!
2012. okt. 2. 18:19
 9/12 anonim válasza:
hát remegett a kezem :D, de igen , kb. eleinte csak az alap kérdéseket tettem fel, szia, hogy vagy, mit csináltál ma? de mivel szerintem ő is kedvelt engem, haamr megnyílt és ezért nem volt gond :)) most a sráccal táncolok a szalagavatóon :D
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hú, sok sikert:)

Éééés ma pedig két legyet ütöttem egy csapásra: beszélgettünk face-n, és megbeszéltünk egy talit :D Köszönöm a segítségeteket!!:)

2012. okt. 3. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!