Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

Ajj, valószínűleg nagyon beégettem magam.

Szóval, a munkám során az egyik felettesem (aki csak decemberig az) kifejeztem hogy tetszem neki stb. Szinte nyomult rám, hogy lehessen valami. Én alapból bátortalan vagyok a pasikkal, visszafogottan viselkedtem vele. Aztán júniusban írtam neki e-mailt, amiben bevallottam, hogy nekem is tetszik és hiányzik. Akkor ő mikor találkoztunk megmondta, hogy amíg a felettesem nem lehet semmi, azután igen. Oké, elfogadtam, és telesen visszavonulót fújtam, de azért találkoztunk. Ezen találkozások alkalmával is ugyanúgy nyomult, mint előtte. Nem tudtam a hova tenni a viselkedését, de én továbbra se léptem felé. Ekkor ő mondta, hogy elege van, hogy velem nem lehet előrébb jutni. Ez aug 29-én volt. Szeptemberben elkezdett már hűvös lenni velem, aztán egy hónapig nem találkoztunk munka miatt, utána pedig teljesen bunkó lett, és én teljesen kiborultam, hogy elveszítem. Ere megírtam neki egy e-mailt, amiben bevallottam, hogy szeretem stb. Erre a múlt héten találkoztunk, és szinte röhögött rajtam ill. a levelemen. Erre én plusz még azt is bevallottam, hogy nekem az apámmal való rossz viszonyom miatt (régen mindig alázott), bátortalan vagyok a pasik miatt, és életemben ő a második férfi aki minden szintem megfelelne nekem. Erre mondtam neki, hogy ennek ellenére persze nem fogok ráakaszkodni és elküldhet. Erre ő azt válaszolta, hogy nem teszi, mert volt gyerekszobája. Jesszusom! Mekkora egy féreg már, nem?



2012. okt. 25. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
"Kifejezte,hogy tetszem neki" Bocs, elrontottam a szövegben ezt.
2012. okt. 25. 10:08
 2/9 anonim ***** válasza:

hát nagyon hülye vagy, szegénykém


mondom ezt úgy, hogy én is hülye vagyok, hasonlóképen csesztem el egy kapcsolatnak indult valamit, tehát értem, miről beszélsz


mostmár nincs mit tenni, nem valami gerinces ember, de szerintem hagyd a fenébe, majd elfelejti az egészet. mindenestre ne szabadkozz, ne magyarázkodj felé, csinálj úgy, mintha nem édekelne többé, jobb gyógyszer nincs erre

2012. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mit le tudtok szenvedni... persze tipikus, mindig az kell aki elérhetetlen :P
2012. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán meg akart fektetni és mivel nem hagytad magad, kihívás voltál neki - egy darabig! Aztán, mint minen pasi, megunta, hogy "túlhúztad". Ennyi. (az meg sajnos valóban a saját magad sárbatiprása volt, h bevallottál neki érzelmeket - amire szerintem már ő az elejétől fogva nem volt kíváncsi)
2012. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy csak egy kis szexet akart, főleg hogy olyan következetlenül viselkedtetek (amíg a főnököd, addig ne legyen semmi, de azért mégis találkoztok).

Te meg kiöntötted a lelked, szerelmet vallottál.

2012. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kellett volna puncsolni neki! ezzel tudta, hogy nyeregben van és azt tesz veled amit akar...
2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van Cyan-nak, valószínűleg ez volt a baj nálam is. (2-es voltam)
2012. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, tudomást sem fogok róla venni. Talán észreveszi, hogy már nem érdekel. Ráadásul mások szerint ronda pasi, és ő sem volt sikeres soha a nőknél, jó én sem vagyok Miss World, de sokan mondanak szépnek, nemhogy inkább megbecsülne. :( Én túl lelkis vagyok, és nem tudok akárkivel lenni ez a baj. Most a magam iránt érzett undoromat kell leküzdenem, hogy így megaláztam magam.
2012. okt. 25. 10:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul még dec. 4-én utoljára muszáj vele találkozni. Lehet, hogy visszaalázom, de kegyetlenül. Sőt....
2012. okt. 25. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!