Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb. egy éve szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. egy éve szakítottam a barátommal, de még mindig nagyon hiányzik. Épp nincs senkije, bepróbálkozzak nála megint?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, mit csináljak, tanácsra lenne szükségem. Tavaly összejöttem egy fiúval, nagyon szerettük egymást, de nagyon önbizalomhiányos volt, sokat féltékenykedett és vádaskodott. Fél évig jártunk, a vége felé sokat veszekedtünk, ígérgette, hogy megváltozik, de nem változott. Egy idő után nem bírtam tovább elviselni, hogy ok nélkül vádaskodik, ott hagytam. Utólag nagyon megbántam, mert szerettem őt. Őt még jobban megviselte, próbált visszaszerezni, de nem akartam visszamenni hozzá, mert féltem, hogy azután se tud majd megváltozni. Sokáig csak ritkán beszéltünk, mert közben összejött egy lánnyal, és nem akartam bekavarni nekik, örültem, hogy boldogok együtt. Nem olyan rég elhagyta ez a lány egy másik fiúért, és aznap nagyon sokáig beszélgettünk msnen, azóta még párszor voltak hosszabb beszélgetéseink. Azt vettem ki ezekből a beszélgetésekből, hogy még mindig érez valamit irántam, és nekem is hiányzik még egy év után is, de még mindig félek, hogy azóta se tudott megváltozni, főleg most, hogy az a liba így bánt vele. Szeretnék neki adni még egy esélyt, de félek, hogy megint ugyanaz lesz, mint a múltkor. Szerintetek érdemes próbálkoznom, vagy inkább hagyjam?


Én 18/l vagyok, ő 19/f


2010. dec. 22. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd. Harcolj.
2010. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

*a kapcsolat már sosem lesz olyan mint régen.*


most ezt értelmezd ahogy akarod..

2010. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz, a melegitett tegnapi kaját, vagy a friss mait?

Az ujramelegitett dolgokat senkisem szereti.

Én tudom hogy ez hosszu idő. Nem bizna már benned főleg ha ezalatt voltál mással.

Ez a fájdalom amit most érzel, természetszerü.

Én féltékeny vagyok, betegesen az voltam, amig meg nem csaltak csakazértis alapon.

23 évesen változtam meg, addig csak igérgettem.

vigasztalodni jo lennél neki,

a másik csaj sem hiába mondott le róla könnyen.

ilyenkor sokat beszélget veled, mi?

A fiuk szeretik az exet mert egyszerre régi és egyszerre uj csirke hatását adja nekik, de hidd el,

ha anno nem harcolt érted, és nem keresett hanem mással volt, akkor már egyszer kiszeretett belőled vagy sosem szeretett.

Ergo most is valószinű hogy csak önmagát szereti, és magának jót akarván okozva lefeküdne veled, de ne tedd.

A pszichológusom szerint 3 oka van ha valaki betegesen féltékeny.

1. meleg hajlam (magábol inbdul ki hogy kell neked más fiu)

2. azt látta otthon hogy az anyja csalja az apját és ez rögzült benne

3. Nincs önbizalma,

Minden bokorban találsz fiút.

Csak őt ne, mert én már melegitettem fel 2 éves kapcsit 1 hónap szünet után, tartott még vagy kb 1 hétig..

Ne akard magadra mondogatni, hogy -pedig ugyis tudtam hogy ez lesz.-

Tiszteld azt hogy anno elhagytad, tiszteld a döntésed. Ne vallj magadnak ellent.

Aminek egyszer vég volt, még ezerszer vége lesz.

Aminek határozott helyen és időben kimondták a végét, annak vége.

AMINEK nem annak nincs vége,

de ha ő vádaskodott, és okkal mert megcsaltad akkor fogadd vissza, hisz mindenki olyat talál mint ő maga, ha hűtlen voltál akkor pont ilyen jár neked, ilyen, akinek akkor sem hihetsz amikor féltékenyen vádaskodik, mert épp akkor fog becsajozni...

ha hűtlen voltál márpedig nem zörög a haraszt ha szél nem fújja...akkor megérdemled hogy szenvedj vele és ő velee.

2010. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*és ő veled.

Van akik miatt nekem is fáj as szívem mert kidobtam őket, de 3 éve boldog vagyok mással.

Ezt a fájdalmat elkell fogadnod együtt kell éljél vele

nem mehetsz vissza minden exedhez bocsánatot kérni

vagy jöjj vele össze és mondd el neki hova vezet a féltékenykedése.

25F

2010. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam mással utána, de ez miért lenne ok arra, hogy ne bízzon meg bennem?

Azt megkétlem, hogy csak "arra" lennék jó neki, hiszen nem feküdtem le vele az alatt a fél év alatt. Még szűz vagyok, 16-17 évesen még nem voltam rá felkészülve, ezért nem akartunk semmit siettetni.

Nem is csaltam meg, még csak eszembe se jutott volna, hiszen írtam, hogy szerettem őt.

Miután szakítottunk, nagyon sokáig próbált visszaszerezni, ezt is írtam. Tehát biztos, hogy ő is nagyon szeretett.

2010. dec. 22. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Nálunk detto ugyanez a helyzet,elmondom a sztorit röviden , hátha merítesz belőle ötletet. Mi 2,5 éve vagyunk együtt. Ő is betegesen féltékeny volt, nem engedett el egyedül bulizni, stb...merthogy félt, hogy elveszít és még sorolhatnám.Mondtam oké, akkor külön külön nem megyünk csak együtt.Aztán mindig volt valami..volt, hogy csak beképzelt magának valamit: jajj mit néztél meg annyira azon a gyökér balf*szon ? biztos jobban tetszik mint én...aztán már majdnem elpityeregte magát..(pedig csak köszöntem a fiúnak, nem is tetszett)szóval nálunk a féltékenykedés nála sokszor átment sírásba..és mindig egyre durvább dolgokban féltékenykedett...mondtamneki változzon..megígérte..nemváltozott..újból adtam neki esélyt..megígérte, nemváltozott..kb 20 x eljátszottuk. és most a legutóbbi kibékülésünk óta- 3 hónapja békültünk ki, GYÖKERESEN MEGVÁLTOZOTT !:) Most is féltékenykedik néha, de most olyan aranyosan csinálja..megkukkolhatom a telódat kicsim? ilyenek...:) kis sunyi, de tudom , hogy imád. ÉN AZTMONDOM HA SZERETTÉTEK EGYMÁST, AKKOR MINDENKÉPP PRÓBÁLD MEG !! DE CSAK HA 100 % RA TUDOD, HOGY SZERET , ÚGY MINT AHOGY ÉN TUDOM A PÁROMRÓL !Még mindig jobb egy féltékenykedő férfi, mint egy olyan aki le se szar ! mert ha egészséges módon féltékeny, az aztjelenti, hogy szeret...de amikormár betegesen féltékeny, az kibírhatatlan..szóval szerintem 1 próbát megér:)
2010. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert szeretem.
2010. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!