Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni! TÖBBI lent.

Figyelt kérdés
Szóval. Van a barátnőm. Katának hívják, és 1 hónapja járunk... Nagyon nagyon belé szerettem, sőt többet érzek iránta mint a többi lánynál. DE, van az exe, aki 1 hónapja zaklatja őt, hogy miért nem szereti, meg satöbbi... És már idegileg fel van. És többen akarják azt hogy ne velem járjon a Kata, hanem az exével. És ő is kezd ragaszkodni hozzá hogy inkább vele legyen. Nem akarom elveszíteni. Mit csináljak? :( 16/F

2012. okt. 27. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém,ameddig úgy érzed érdemes,próbálj kitartani!
2012. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom de szétszakad a szívem ha elhagyom:(
2012. okt. 27. 12:58
 3/8 Tyler913 ***** válasza:

Mi az,hogy többen azt akarják? Szóval Kata aszerint dönt melletted vagy az exe mellett,hogy mások mit gondolnak?


Mondok valamit. Ha Te most elkezdesz kapálózni,meg győzködni Katát,hogy "engem válassz,engem válassz",akkor nem fog tisztelni Téged akkor sem,ha Veled marad.Ha férfi akarsz lenni,add meg neki a választás lehetőségét.Ne győzködd,ne mondogasd,hogy Te jobb vagy,mint az exe. Elég,ha ezt Te tudod,mert akkor ő is érezni fogja. Ha meg visszamegy az exéhez,akivel már egyszer szakított,meg is érdemli.

2012. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, a barátjai is zavarják, meg iskolában is zavarják. :\
2012. okt. 27. 13:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, neki kell döntenie
2012. okt. 27. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ne az alapján döntsön, amit a TÖBBIEK jónak látnak, hanem az alapján, hogy neki hogy lenne jó. Ne akarjon másoknak megfelelni..
2012. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget :))!!!!
2012. okt. 27. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam a Kata cipőjében, nekem bebizonyította a barátom - nem az ex- hogy ő sokkal jobban megérdemel engem. Az exemet meg csak sajnáltam, de úgy nem kötődtem már hozzá. Próbalj meg kedvében járni, apró meglepetések, és ami nagyon ffontos, minnél több időt tölteni vele.
2013. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!