Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újralángolt szerelem, lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újralángolt szerelem, lehetséges hogy még sokáig kitart?

Figyelt kérdés
Mostani barátommal 1 évig és 2 hónapig jártunk, aztán a folytonos veszekedések miatt úgy döntöttünk szakítunk.. Nagyon keserves volt, szakításnál mindketten sírtunk..:/ pedig még sose láttam sírni őt azelött...Szóval eltelt azóta fél év, és most felkeresett engem hogy jó lenne találkozni. Én persze nemet mondtam, mert még mindig szeretem, ezért tudtam mi lenne a vége..ami nemjó nekem...De végülis belementem, találkoztunk, és megbeszéltük a dolgokat, azt mondta próbáljuk meg kijavítani...Nos, ez a dolog 1 hónapja történt. Azóta is együtt vagyunk. Szerintetek lehetséges hogy ez már így marad? És mondjuk ő az igazi? MErt tényleg azóta jobbak a dolgok...és nagyon nagyon szeretem...és úgy tűnik ő is engem...

2012. okt. 27. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet,amíg küzdötök a kapcsolatotokért! Bármi lehetséges...:)
2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elképzelehető, hogy ilyen szerencsések vagytok hogy újból jó sőt jobb lesz


legyen így!

2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővéremmel is valahogy így történt. 4 évig voltak együtt, és mindkettejüknek ez volt az első kapcsolata. Szakítottak, mert mind a ketten úgy érezték, hogy még fiatalok egy ennyire komoly kapcsolathoz, ki se próbáltak még mást, stb... Egy évvel később viszont már újra együtt voltak, és azóta is. Kellett nekik is egy kis idő, míg rájöttek, mennyire fontosak egymásnak. :)
2012. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem :) Nálunk azért már mindkettőnknek volt kapcsolata, de a félév alatt egyikünknek se...úgyhogy ja...köszönöm a válaszokat, azt hiszem ő lesz a nagy Ő...:))
2012. okt. 28. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
jártam egy pasival, szakitottunk.. aztán 3 év múlva kibékültünk, majd megint szakitottunk, szintén 3 év eltelte után.. közben is volt h szakítottunk 2 hétre.. szal ennek semmi értelme...
2012. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked is azt írom mint egy másik kommenten,mert ide is vonatkozik a következő:(Ez nem reklám, hanem jótanács!!!)

www.visszaszerzemazexem.hu

www.hoditsdvissza.hu

oldalakon(ez komoly) valódi párkapcsolati kérdésekre kaphatsz válaszokat. Egy része ingyenes, a teljes elektronikus könyv letölthető(fizető),ill. elküldik emailen.

Én elolvastam mindkettőt, ki is fizettem, és hiszem hogy van ujrakezdés, mert bizonyos esetekben a problémák igenis orvosolhatóak, sok odafigyeléssel.

2012. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!