Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges folytatás?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatom szakadt meg egyik napról a másikra. Az évek alatt többször volt, hogy külön töltöttünk pár napot/hónapot, leginkább miattam. 2 éve volt egy 4 hónapos szünetünk, amikor mind a ketten mással ismerkedtünk, de a 4 hónap után rájöttünk, hogy egymás mellett a helyünk, és minden a legjobban alakult.


16 évesek voltunk, amikor megismerkedtünk. Velem is az egyetem első éve alatt történt ez a "megzakkanás", ahogyan most vele is.


Szakított velem, minden probléma nélkül, azzal az indokkal, hogy a szerelem elmúlt, majd pedig rá egy hétre már a csoporttársával randizott.


Soha nem vettem észre, hogy múlna a szerelme irántam, azt viszont, hogy szimpatizál ezzel a lánnyal annál inkább.


A kérdésem csak annyi lenne, hogy vajon van esély arra, hogy mindez csak kíváncsiság egy új felé, vagy létezik az hogy egyik héten még minden rendben volt velem, a másik héten pedig már mással van?


Köszönöm a segítséget! vigyorgunk


2012. márc. 1. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor valójában mi a kérdés ?
2012. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nincs rá esély.100%, hogy a csoporttársát már nagyon régóta figyelte,és érdeklődött iránta.Valószínűleg érzelmei is kialakultak már korábban.
2012. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam a lány aki miatt aki miatt elhagytak valakit, most pedig az vagyok, akit elhagytak más miatt. Nekem most az a tapsztalatom, hogy ez egy embertípus, aki nem tud kilépni abból, amiben van, addig míg nem talál valakit akibe átszerethet, mert képtelen egyedül lenni. Szóval szerintem is az van, hogy még menet közben elkezdett találkozgatni ezzel a lánnyal, és csak akkor mert kilépni, amikor már biztos volt, hogy menni fog a másik csajjal. Szerintem nem tér vissza hozzád.
2012. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!