Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Előre bocsi, hogy ilyen hosszú a szöveg

Figyelt kérdés

Volt egy fesztivál.Az előtt nem találkoztam az egyik haverommal.(hosszú történet) Ugye a barátnőm is itt volt vele mentem bulizni. (aki a haverom az 21 éves fiú,én 16 vagyok lány)

Azután egy pasival össze haverkodtam,nagyon bejöttünk egymásnak.akkor az csak ennyi volt.

Utána automatikusan elkezdtem (neten keresztül) bunkózni.aztán akkor mondta,hogy megváltoztam meg bunko vagyok,és hogy így nem beszélget velem.(nagyon sokszor vesztünk össze,de mindig kibékültünk DE AZÉRT MERT ÉN FUTOTTAM MINDIG UTÁNA!)

Aztán mondta,hogy fura vagyok.(de csak azért voltam vele bunkó mert tudtam,hogy csaj felem szórakozik,és a barátnőmmel is ugyan azt írja meg csinálja mint velem.rájöttem milyen valójában)

Aztán mondta,h nee beszélgessünk míg nem vagyok a régi.utána lelépett..(facéról) utána mindennap hívott,sms-t küldött,hogy ne legyek megbolondulva mert hiányzok neki.nem írtam vissza(mert nem tudtam) és amikor hívott nem vettem fel.mert valahogy azt éreztem lóg rajtam.

utána meg.. na mindegy..most az van,hogy a barátnőmmel össze veszett nem beszélnek már stb enny volt.Én meg nem értem miért nem beszél velem.Tegnap ott ültem a padon írtam neki sms-t hogy kijön 10 percre ha ráér..de nem válaszolt rá.(múltkor köszönt KÜLÖN amikor jött fel a kutyasétából)

bnőmnek írta,hogy nem ír vissza.É meg most jöttem rá,hogy kib*szottul hiányzik!!!!! :(( nem bírom nélküle. 30-án lesz a szülinapom,és szerettem volna addigra hogy minden oké legyen.nagyon nagyon nagyon hiányzik.(mondta ha én nem keresem nem fog velem se beszélni,se talizni.)de most itt van kerestem és akkor??? az a baj,h ő már engem nem fog keresni..:(( szerintetek??? (4 éve vannak együtt a bnőjével,de ehez semmi köze,és a srác volt még anno belém esve,most meg már minden más,mer hogy másnak képzelt el.az lesz a következő barátnőmmel beszéltük,hogy a barátnőjének fogunk szólni ez miatt amiket tett,nem nem hangzik gyerekesen mert joga van tudnia,alap,h mi nem bírjuk egymást,de akkor is!) vissza fogja kapni amiket csinált velem,de csak akkor ha nem keres szülinapomig.)

ahj..nagyon hiányzik,és szinte ezt kérem szülinapomra hogy legyen minden ugyan olyan mint a régi.!!!!!!!

ő már nem fog keresni? :(( én meg már nem futok utána,mer persze most is ezt várja..nem tudok rajta túl lenni..

mit tegyek? :((((((


2012. júl. 23. 09:54
 1/2 ASOT ***** válasza:
ennek az egész kapcsolatnak én nem sok értelmét látom..dehát te döntesz...
2012. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy buta kis p.csa vagy. Ha meg mindig a seggedet nyalna, gondolom nem lenne ''alap'', hogy szoltok a baratnojenek, mi?:) szanalmas.

Inkabb tanulj, azzal tobbre mesz, mint hogy ilyen kis gyerekes bosszukon agyalj.

Ez a fiu ugyis csak megkurna, es otthagyna. Es ezen irasod alapjan masra nem is nagyon vagy jo...

2012. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!