Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a valódi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a valódi szerelem?

Figyelt kérdés
Sokan, gondolják, azt, hogy az övék az, de vajon honnan tudják, hogy tényleg az?

2012. okt. 29. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó!
2012. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megbíznak egymásban. és onnan lehet tudni, hogy valódi hogy egyik fél sem kételkedik a másikban, nem fordul meg a fejükben, hogy lehet nem szeret vagy megcsal esetleg kihasznál.. Arról, hogy együknek sem kell kimondanik hogy szeretik egymást, mert ezt tettekkel bizonyítják!
2012. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy a 40. házassági évfordulojukon kapnak két puszit a szerelmüktöl 4...5 gyermekük és 15...20 unokájuk körében.
2012. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pl onnan tudják, hogy valóban szeretik a másikat, tényleg azért járnak mert szerelmesek egymásba és nem azért mert az a menő.

pl a sulimba a "legmenőbb srác" tuti mindig a "legmenőbb csajjal" jár. Lehet nem is szeretik egymást, csak jól mutatnak együtt, és kész.

Van egy haverom, (nagyon jó pasi^^) Azt mondta nekem, hogy egy héten egyszer-kétszer találkozik a barátnőjével, de nem bírna vele többet együtt lenni, még azt se tudná elviselni, ha egy városba laknának. És ez szerintem tuti nem igazi szerelem.


Én együtt vagyok a barátommal már három éve, mikor össze jöttünk 14 évesen, akkor a suliba még mindeni éretlen kis nyomi volt, nagyon sokan piszkáltak minket, mindenki ellenezte a kapcsolatunkat, a szüleink el akartak tiltani egymástól, mégis együtt maradtunk, mert szeretjük egymást. Nagyon sok mindent átétünk már együtt, sokszor volt hullámvölgyben a kapcsolatunk, de nem szakítottunk, mert mert érünk annyit egymásnak hogy küzdjünk a másikért, és szerintem ez igazi szerelem. :)

2012. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most én is ezt élem át, és semmi máshoz nem hasonlítható, volt előtte már pár barátom, de egyiknél se éreztem ilyesmiket, mint most. Sose gondoltam, hogy két ember ennyire passzolhat egymáshoz, ez nem rajongás, nem fellángolás. Semmihez sem fogató igazi szerelem, leírhatatlan.
2012. okt. 29. 12:02
 6/7 anonim válasza:
Már nem tudnád elképzelni nélküle az életed, és ha már évek óta együtt vagytok és a szerelem sincs már meg, nem dobnád oda egy kalandért, a szíved szakadna meg ha megbántanád őt! Számomra ez!
2012. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petra0227 válasza:

Nélküle már nemtudsz élni.

Ha összevesztek fáj,s ha megbántod megszakad a szived.

2019. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!