Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tud elengedni?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy az exbaratom nem tud elengedni?

O szakitott, mivel mar nem vagyunk szerelmesek egymasba es nem volt kepes felfogni, hogy a szerelem atalakul. Kertem, hogy hagyjon magamra, hogy letisztazzam az erzeseimet. De nem, keres, erdeklodik a hogyletem felol, apro-csepro uruggyel megkeres. Nem akarja ujrakezdeni, elege lett a veszekedesekbol. Meg mindig imadjuk egymast, de sokat marakodtunk. Bekesen valtunk el. Mostmegirtam neki, hogy kitorlom a kozossegi oldalakrol, hogy ne is lassam, ha feldolgozom, visszajelolom. Azt kerte nyugodjak meg, gondoljam at ujra. Kozos kepeink nala fent vannak. Mi a csoda ez? Nem ertem.



#elengedés #kihult szerelem
2012. okt. 29. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
bűntudata van, azért nem hagy. szerintem.
2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azert, mert szakitott? De hatmiert? Ilyen elofordul. Nem is haragszom ra, sosem tettem semmi olyat, ami miatt ezt kellene ereznie. Tenyleg kulturlenykent, ajtocsapkodas nelkul valtunk el.
2012. okt. 29. 11:45
 3/18 A kérdező kommentje:
Azert mar volt egy-ket kapcsolatunk, leven 30 felettiek vagyunk. Egy exevel sem tartja a kapcsolatot, ugyan miert lennek en a kivetel? Eddig minden exemmel megszakitottuk a kapcsolatot, ahogy o is. Fel nem foghatom. Feltekenyek vagyunk egymasra, de az a hosszu kapcsolat, a megszokas es a birtoklasi vagy miatt is lehet. De miert nem enged el?
2012. okt. 29. 11:50
 4/18 Hanariko ***** válasza:
nincs más megoldás, töröld le mindenhonnan, de sztm ne jelöld vissza ha földolgoztad, akkor se, mert akkor majd megint keres és feltépődnek a régi sebek.
2012. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hetfon megtettem, kitoroltem mindenhonnan.

Remelem ez majd segit tullepnem.

Koszi a valaszodat

2012. okt. 31. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...ha már nem vagytok szerelmesek, akkor mit jelent az, hogy imádjátok egymást?
2012. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom mashogy elmondani. Atalakult ez az erzes, ez termeszetes. 3 eve vagyunk egyutt. Mar nem a "rozsaszin szemuveges" szerelem. De imadom, erted? Az eletem adnam erte. De o ezt nem tudja megerteni, azt kerdezgette tolem, hogy ha mar nincs szikra, akkor minek. Nagyon bonyolult ugy. Azert veszekedtunk sokat, mert belefaradtunk a mindennapok taposomalmaba es egymason vezettuk le a feszultseget. Mindketten dominansak, buszkek es makacsok vagyunk, de ennek ellenere jol mukodo kapcsolat. Mindketten tudunk engedni, ha arrol van szo, de ez most mas szituacio. Ha igazan erdekel, elmondom privatban.

S lehet, hogy hulyenek neztek, de meg 3 hetig vele laktam, mire el tudtam koltozni, minden nap olelgettuk egymast, puszilgattuk. Neha szeretkeztunk is, szenvedelyes volt, mint reg. De mivel mar kimondta, hogy szakitsunk, a buszkesege nem engedte, hogy visszakozzon. Ezt igy kerek-perec meg is mondta. Mivel mar tudom, hol rontottuk el, meg lenne esely, de en mar nem kerem tobbe. Dontott, elfogadom. De nem vagyok benne biztos, hogy ugy erzi, jol dontott. Tudom, bonyolult.

2012. okt. 31. 22:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Megmondta azt is, hogy minden tisztelete az enyem, bennem bizik a legjobban a vilagon, es viszont is. Olyan dolgokat tett meg a szakitas utan is, hogy tenyleg le a kalappal. Atvallalta a koltozesem koltsegeit is, nem kertem, sot, ugy szervezte, hogy semmikepp se tudjam en allni. Rendesen utravaloval engedett el! Nagyon ritka az ilyen. Csak az en kis makacs szamaram azt hiszi igy konnyebb lesz. Ha valaki erti magyarazza el nekem is:)))
2012. okt. 31. 22:54
 9/18 Hanariko ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy most fölsoroltál itt egy rakád jó dolgot, hogy mennyire bíztok egymásba, ölelés, puszi stb. stb. akkor miért szakítottatok? ill. ő miért szakított veled? Az hogy a szerelem szeretetté alakul természetes, ahogy te is leírtad, de attól még jó lehet a kapcsolat.
2012. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hanariko ***** válasza:
jah és ha tényleg ennyire jó (volt) minden, szerintem simán föl lehet adni a büszkeséget és azt mondani, hogy kezdjük újra. Hiába mondta ki, ez csak szó, ha nem így éreztek, vissza lehet csinálni.
2012. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!