Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszínes vagyok ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés

Nem szívesen járnék olyan csajjal, akinek piercing van az orrába. Vagy mindenképp kiszedetnem ha azt akarja h pl együtt maradjunk.

Sosem járnék cigiző csajokkal. Ha én fiú létemre nem bagozok elvárom h a lány meg pláne ne.

Ezek mellett ha agyon sminkeli magát, megnézném h ne tegye, hanem legyen természetes.



2012. okt. 30. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy felszínes lennél, hiszen nem tudunk rólad semmit. Az, hogy vannak ilyen elvárásaid meg a te dolgod, kinek ez tetszik, kinek az.

Megkérni viszont hiába kérnéd meg ilyen dolgokra, ideig-óráig megtenné érted, de ha alapvetően nagyon szereti azt a piercinget, egy idő után hordani fogja. Bár vélhetően ezek miatt meg sem fog tetszeni olyan lány, aki a fenti tulajdonságokkal rendelkezik, szóval senkit sem kell megkérni semmire sem:)

2012. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felszines nem vagy,csak vannak bizonyos elvárásaid.Nekem van piercem is kicsike de ettõl ha lehet jobban tetszem másoknak,tehát ki bem vetetném senkiért,a cigi is megy de arrol letennék egy valakiért.Biztos megtalállod azt aki minden elvárásodnaknmegfelel.
2012. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ezek alapján nem vagy felszínes, viszont azt nem várhtod el senkitől, hogy a kedvedért változzon meg. Inkább válassz olyan lányokat, akik alapból tetszenek, mindenféle változtatás néljül.
2012. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem a felszínesség ismertetői, egyszerűen csak vannak elvárásaid. Mindenkinek vannak, nekem a sötét bőr kizáró ok, de minden vagyok, csak nem felszínes. :-)
2012. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem felszínesség, ez igényesség, vagy ha úgy vesszük ezek az elvárásaid egy lánytól. Idővel lehet engedsz majd belőlük, ahogy öregedsz. :)
2012. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezek amúgy nagy elvárások?

2012. okt. 30. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:
En nem gondolom öket nagy elvarasoknak, szerintem minden az itt felsorolt szempontokbol (piercing/nem piercing, dohanyzas / nemdohanyzas, smink / termeszetes) a többseghez vonzodsz. Mindannyiunknak megvannak a hülyesegei, kinek a vastag lab, kinek a kopasz haj, kinek mi.
2012. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit. Parancsolgatni meg ultimátumot szabni, hogy "na, ezt kell tenned, hogy velem lehess"... hát, kicsit beképzeltnek tűnik.
2012. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!