Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

5 hónapja együtt vagyok a barátommal. A kapcsolatunk az elmúlt másfél hónapban elég zűrös volt..sokat veszekedtünk!

Elterveztük hogy szünetet tartunk. 1 hétig nem beszélünk egymással, és nem is találkozunk..ez nálunk sok időnek számított mert egész délután együtt voltunk minden nap! Nem bírtuk ki 1 hétig..most azt mondta nekem, hogy nagyon szeret, de ennek legyen vége, mert csak a veszekedésből állunk ki! :( Nagyon szeretem ŐT...úgy érzem megtaláltam azt, akibe minden meg van...elfogadom úgy ahogy van, és örökké tudnám szeretni...megbeszéltük hogy 2 hétig nem beszélgetünk, és nem találkozunk. Ezt most be fogjuk tartani..nagy nehezen kikönyörögtem h tartsunk szünetet, és utána megbeszéljük. Facebook-on a profilképén ketten voltunk..kitörölte..félek hogy már nem lát reményt, hogy megoldhatjuk a problémákat.Hogy nyissam fel a szemét? Adjatok ezzel kapcsolatba tanácsokat!



2012. okt. 30. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A veszekedéseket szünettel nem lehet megoldani. Inkább beszélgetéssel,és azzal,hogy kinek miben kell változnia. Sztem keresd majd meg ha letelik a 2 hét, és beszélj vele ezekröl.
2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már beszélgettünk róla :(

Az a baj, hogy amiatt veszekszünk, mert felidegesítjük egymást ilyen apró dolgokkal..és ebből nagy viták alakulnak ki..és ha nem találkoznánk, hiányolnánk egymást, és ha találkoznánk, nem idegesítenénk egymást hanem kiélveznénk hogy újra együtt vagyunk..de ez se mehet a végtelenségig..

2012. okt. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!