Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak nemet úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet úgy, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátom díler, és szeretné, ha beszállnék a "bizniszbe". Vagy ez, vagy pedig azt, hogy valamennyi pénzzel támogassam... Én ezt annyira nem szeretném, fősuli előtt vagyok, semmi háttérrel. Hogy mondjam el, hogy az albi rám eső részét, néha kaját meg cigit meg a közös ganját fizetem de ez túl sok lenne? Igazából őt is óvnám, mert van pár százezres tartozása...
2012. márc. 11. 07:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de te hülye vagy? Minek jársz egy dílerrel?
2012. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

A barátod nem diler, hanem egy cuccos luzer aki elszivja nemcsak a hasznot hanem azt is amit befektetett .

Éltem elég sokat abban a körben, ha vele maradsz, és nem tudsz rajta változtatni abból nem fösuli lesz hanem mélyrepülés.


35/F

2012. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
igazából csak azért mert szeretem és nem érdekel, mivel foglalkozik.. anno 4 éve ismerkedtünk meg, ő volt az első is, aztán volt kis zűr és most jöttünk ismét össze 4 évre rá..
2012. márc. 11. 07:57
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd mész vele te is a sittre, vagy te is kapsz amikor jólelverik a tartozásáért a nagyfiúk,akkor majd érdekel,hogy mit csinál.

Nagy szerelem lehet, ha a pénzedet akarja, vagy hogy árulj neki.

A stricik is szeretik a lányokat, csak azért küldik őket, dolgozni, hogy szép ruhákat vehessenek a pénzből.

Ébredj már fel.

2012. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
exeinek tartozik..
2012. márc. 11. 08:11
 6/37 anonim ***** válasza:
Akkor csak téged fognak megverni. :)
2012. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
???
2012. márc. 11. 08:18
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
2. válaszoló vagyok , cucc terén nincsenek elöitéleteim, de ha veszteséges vállalkozásom van akkor nem kérek attól pénzt akit szeretek , és nem kérem meg hogy segitsen valamilyen veszélyes dologban bármi legyen is az.
2012. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
ezek azok az exek akik ugyanúgy pénzt attak neki, ahogy most tőled kéri? És ha te is ex leszel, akkor majd neked is tartozni fog?
2012. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
én is ettől félek, ezért kértem a segítségetek... de még senki nem írta le..
2012. márc. 11. 08:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!