Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok vele boldog lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thepityu kérdése:

Nem tudok vele boldog lenni, de elengedni se tudom mit tehetek?

Figyelt kérdés
Üdv,19 éves fiú vagyok. Van egy 9 hónapja tartó kapcsolatom. Semmi veszekedés, a lány szinte tökéletes, szinte már ijesztően nem lenne semmi probléma ha:nem lennék boldogtalan. Annyira szép dolgokon mentünk már keresztül, hogy úgy érzem nem tudnék nélküle élni és nem tudok boldog lenni. Ez idáig egyszerűnek tűnik hogy nem lehet folytatni de:amint belátom hogy nélküle jobb lenne és próbálom magam rászánni a szakításra érzem hogy nélküle is tudok boldog lenni, és érzem hogy szeretjük egymást és ilyenkor boldog vagyok. Aztán ahogy szépen múlik az idő megint azt érzem hogy nem tudok nélküle élni. Nem érzem már boldognak magam. újra szakításon gondolkodás. és elölről kezdődik minden.

2012. okt. 30. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább örülnél, hogy van egy csajod akivel nincs semmi gond
2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt ugy hivjak tars- vagy kapcsolatfuggoseg. 9 honap utan meg nem igazan kene szakitason gondolkodnod,szerintem legalabbis.

nem lehet,hogy csak az egyedullettol felsz?ha igen,inkabb engedd el a lanyt,mert nem tisztesseges valakit csak azert magad mellett "tartani",hogy ne legyel egyedul.

2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján: Ülj le egy tükör elé és beszéld ezt meg magaddal. Ha nem tudsz megegyezni, vagy késöbb rájössz, hogy felrugod a megállapodást, fordulj szakemberhez. (Komoly!)
2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele. Onnantól, hogy a szakítás megfordul a fejedben, rég nem jó!
2012. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes. Így az egésznek nincs értelme.
2012. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, nagyon is szeretem, és jól érezzük magunkat amikor egymással vagyunk.De sokszor jut eszembe negatív gondolat és onnantól azon kattogok,néha már teljesen padlóra küld.De ez szerintem nem csak a kapcsolat hibája,hanem a sajátom is,tul negatív vagyok...bár 2 napja próbálok optimistán állni a dolgokhoz.Asszem működik valamennyire.
2012. okt. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!