Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek két emberbe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek két emberbe szerelmes egyszerre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nyáron elég rendesen beleestem, inkább csak cseten beszélgettünk és csak egyszer taliztunk. Mégis úgyérzem szeretem..de ő ezt nem tudja.. és mostanság már nem is köszön az utcán, nemtudom miért, pedig én is tetszettem neki, ez biztos. És van egy másik aki szintén tetszett és jelenleg járok is vele.. De ha az elsőt látom, vagy beszél valaki róla a közelemben akkor úgy érzem hogy majd kiugrik a szivem és hiányzik is.. Akivel járok azt pedig szeretem...

Na ilyenkor mi van???? Nagyon bizonytalan lettem, azügyben hogy jót tettem-e hogy járok a másodikkal.. Szerintetek mit tehetnék???? 14/L



2012. nov. 2. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetsz egyszerre 2 emberbe szerelmes. Szerintem találkozz az első fiúval, és beszéljétek meg ezt. Őt jobban szereted mint a mostanit. 15/F
2012. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

zohan123:

nos igen azt írtam hogy az első fiú nem beszél velem.. de már vagy 2 hónapja letiltott fb-n és kerül... ://

2012. nov. 2. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszerre igazán szeretni nem lehet szerelemböl két embert.


De te még kicsi vagy ahhoz, hogy megértsd.

2012. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de azért próbáld meg, hogy oda mész elé és meg mondod neki hogy beszélned kell vele. Élőben jobb beszélni vele, mint facebookon. Legalább nem tudja elkerülni a válasz adást.
2012. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 évesen egybe se igazán, nemhogy kettőbe...
2012. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig lehet akár egybe is, mert én kb 1 évig küzdöttem egy lányért.
2012. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de az egyik iránt előbb-utóbb úgyis erősebb érzelmeid lesznek; tapasztalatból tudom. Amikor én ilyen helyzetben voltam, akkor ráment a kapcsolatom, pedig mindent megtettem azért, hogy megmentsem. Sajnos nem sikerült, végül ráment a kapcsolatom, és rögtön beleestem egy reménytelen szerelembe...
2012. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az egyikre (aki nem beszél velem) többször gondolok de amikor a pasimmal vagyok megfelejtkezem róla és amint elmegy ... megint csak a másikra gondolok.. Hogy van ez??
2012. nov. 2. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre két emberbe vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba
2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Reka016:

Nem tudom melyiket szerettem elöbb... ://

2012. nov. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!