Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H lesz az ember szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lesz az ember szerelmes? Mivel lehet irányítani?

Figyelt kérdés
sok csalódás ért és már szinte blokkolja az agyam ezt az érzést. ha vki kezd közel kerülni hozzám eltaszítom, veszekszem vele, kiprovokálom h úgy viselkedjen, h ne kelljen nekem. H lehet ezen változtatni?
2012. nov. 1. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Egy ido utan muszaly lesz valakinek bizalmat szavaznod, mindig ne a negativumokra gondolj, es ha valami olyan tortenik veled, amivel kapcsolatosan mar van negativ tapasztalatod, ne nyomd ra az uj kapcsolatra is ezt a belyeget... Adj eselyt az uj kapcsolatnak. Persze nem kell egybol eltervezni az eskuvot, meg nem kell annyira beleelni magadat, csak hagyd h tortenjen aminek tortenni kell.
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
muszáj
2012. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, hogyan. Egyszer csak elkap az érzés, és sose tudhatod, hogy ki iránt. Épp ezért lehetetlen irányítani. Látszik, hogy téged valami nagy trauma érhetett. Ezt magadban kell elrendezned és csak utána nyitni mások felé. Mert így csak másokat bántasz, akik nem érdemlik meg.
2012. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, bár én nem azért veszekszek csak mert hülyék:D..én távolságot szoktam tartani tőlük érzelmileg, valamikor tudatosan is, de ez már alapból bennem van bennem is. Az a baj, hogy ha valakit sok csalódás ért már, nyílván nehezen bízik meg bármilyen szempontból is, de csak remélni tudom hogy egyszer megpróbálja valaki áttörni a falakat...:(((
2012. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!