Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanátok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok csajok?

Figyelt kérdés

Pénzes,már kialakult egzisztenciával,szerető,becsuletes,huseges,15 evvel idosebb 1 gyerekes apukat,vagy


21 eves,helyes,szereto,tuzes,"kicsit nincstelenebb",de annal vallasosabb,orok szerelmet ado sracot??

22 eves lany...



2012. nov. 2. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
eléggé sztem.. főleg, ha te nem vagy.. szex nem lesz, az tuti:D én is vallasos vok, de azért.. nem vetem meg a jót se:D
2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
csak az a gond h az egyikbe mar evek ota serelmes vok nagyon...es probaltam elfelejteni...de nem ment...
2012. nov. 2. 16:05
 13/19 anonim ***** válasza:
azért az is érdekes, hogy az első jellemzésénél melyik a kettő első jelző, amivel körülírtad.
2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igen....pont ez a lenyeg...ha nem esett meg le...2 embertipus...
2012. nov. 2. 16:10
 15/19 anonim ***** válasza:

a pénzes és egzisztenciával rendelkező nem embertípus, már ne is haragudj. az társadalmi rétegbe való besorolás, nem ember jellemzés...

csak arra próbáltam rávilágítani- de látom nem csak célozgatni kellett volna, mert az nem esett le,ne haragudj-, hogy:

ha jellemezned kell az elsőt, az első két dolog ami beugrik, az, hogy lóvés.

nem ítéllek el, ez alapján is lehet dönteni.

sokan tesznek így,és talán igazuk is van.

de azt kell eldöntened, mi kell. pénz vagy szerelem.

2012. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
en embertipusnak veszem...mert neki a legfontosabb a penz....
2012. nov. 2. 16:23
 17/19 anonim ***** válasza:
na, hát akkor szép ember lehet. sztem így már marha egyszerű választani.
2012. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"orok szerelmet ado sracot"

gondolom te vagy a srác.

Ilyen nincs. És ha én lennék a lány, nem választanám a kisfiút, aki azt hiszi örökké szeretni fog. És az apuka is biztosan komolyan gondolja, ő is gyengéd lehet.

Plusz van szexuális tapasztalata.

2012. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 Még ha nem is ad örök szerelmet, a fiatalabb csak jobb, nem?
2012. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!