Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elhagyott.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhagyott.. Búslakodjak és reménykedjek vagy búslakodjak és továbblépjek?

Figyelt kérdés

Bocsi, hosszú lesz!

Mind kettő eset fáj! 5 éve vagyunk/voltunk együtt a párommal. Májusban felköltöztünk Pestre, aminek az anyukája nem örült! Pont anyák napján esett sor a költözésre. Erre fogja, hogy kitagadott (azóta sem mehettem oda), de nem hiszem, hogy erről van szó, hanem arról, hogy a 32 éves fia elköltözött velem a családi otthonból! Egy kertben laktunk, de külön utcára nyíló házba. A páromat megviselte a költözés....szerintem erről az "anya - fia szerelemről lehet szó", és végül, mint kiderült 3 hónapja az egyik kolléganőjével kavart. Szeptember 18.-án összepakolt, amíg nem voltam itthon, és közölte este, hogy hazaköltözik, így is tett. Ekkor még reménykedtem , hogy újra összejövünk, de még nem sejtettem a másik lányról semmit! Ment a huzavona, és volt olyanról is szó, hogy együtt, de külön élünk! Hozzáteszem, 14 hónapja a menyasszonya voltam! Sokszor ígérte, hogy itt alszik nálam, de folyton becsapott! Volt, hogy szólt, éjszaka, hogy nem jön, de volt, hogy elsunnyogott! Október 24.-én jött egy adag ruhával, hogy akkor próbáljuk meg újra! Ez egy szerdai nap volt...itt aludt, de csütörtök este jön a telefon, hogy haza kell mennie segíteni.Pénteken (okt. 26.-án) derült ki, hogy kavar egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal. Gondoltam, megpróbálom menteni a menthetőt, és próbáltam higgadt maradni.Megbeszéltük.....Nem mondom, kiba@ott nehéz volt! Most szerdán átment az anyjáékhoz, és úgy jött vissza, hogy pakolja a cuccait, és végleg vége, majd talán egyszer! 2x is beetetett.....Igazából az jön le ebből, hogy meg sem próbálta az egészet! Mert Ő neki mennyire nehéz! Ja, és minek után az anyja a mai napig nem bocsájtott meg nekem a költözés miatt, nem mehettem vissza oda lakni, ez is egy választó ok. Szerintem ha megbocsájt (nem kérem, hogy felejtse el, mert rosszul esett neki), több anyák napját is tudtunk volna tartani. Ő, pedig nem tud Pesten élni! Nagyon szeretem, és még mindig szerelemmel.....Állítja, hogy a másik lánnyal már szakított, de inkább egyikünk sem kell neki. Azt mondta, hogy szeret, de hiányzik a tűz! A szakítás napján okt.31 kértem, hogy mutassa meg az üziket! Minden nap azt mondta, hogy nem beszélt vele....erre találtam 2 üzenetet, amit letagadott! Sőt, az egyik szerint ő volt a kezdeményező! Tehát, ismét hazudott, a "békítő alatt" . A taktikája az volt (elárulta), ha vele volt, akkor teljesen lenémította a telefont, és ezt fordítva! Állítja, hogy nincs senkije! MA, szintén próbáltam volna elérni közösségin, és telefonon, de megint semmi életjel, ahhoz képest, hogy tegnap éjjel még beszéltünk!

Szerintetek lehet még ebből valami és reménykedjek, vagy lépjek túl rajta? Rettenetesen kivagyok. Ez a 1.5 hónap már oda tett nekem elég rendesen. Úgy érzem, mintha játszadozna velem, vagy csak Ő sem tudja, hogy mit akar.....nem tudom.....Kérlek segítsetek! Ma lennénk kereken 5 évesek..... :(

27/L



2012. nov. 2. 19:45
 1/4 Hole Hunter ***** válasza:
Búslakodj és lépj tovább!...sajnálom.
2012. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NE buslakodj és lépj tovább!
2012. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős. Egész egyszerűen nem éri meg, ha fáj is, akkor sem lesz jobb ez az egész, szerintem ezt te is érzed...


:(

2012. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom..:(


Ne búslakodj, és lépj tovább ! A pasi felejtős.

2012. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!