Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúnak, vagy lánynak fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak, vagy lánynak fáj jobban a szakítás?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi ,hogy szerintetek kinek fájdalmasabb,na és a tapasztalataitokra. Kort és nemet is kérnék :). Előre is köszönöm

2012. nov. 3. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

hülye kérdés.nyilván helyzettől függ.


24F

2012. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mérgeszacskó válasza:
attolfügg meik a köcsög
2012. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a kérdéseket!

Honnan a fenéből lehet tudni, hogy agy pár közül ki miként viseli el a szakítást?

Szerinted nem buta a kérdésed? 18/L

2012. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mérgeszacskó válasza:
általába a köcsög keseritimeg a szerelmes életét
2012. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az áldozattípusnak függetlenül attól lány vagy fiú. A köcs*g meg inkább jót röhög a markába.
2012. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem attól függ a fájdalom, hogy fiú avagy lány az illető, hanem hogy ki szerette jobban a másikat.
2012. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a fiúk könnyebben feldolgozzák

17/F

2012. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alapjába véve ez egyénileg változik attól függ hogy milyen mély érzéseket táplált a másik iránt.A kérdés nem hülyeség,szakavatott pszichológusok szerint a férfiak érzékenyebbek és éppen ezért számukra nehezebb elfogadni azt a tényt hogy vesztesként kell visszahúzódi.Ha egy nő küldi el a pasiját az azt jelenti hogy kevés vagy Nekem.Ez a férfire nézve óriási kudarc.Na ilyenkor léphetnek föl önértékelési problémák,mélydepresszió stb..Mindezt azért mondom mert én 33 évesen átéltem,és másfél év kellett mikor úgy éreztem:Szarok rá!
2012. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!