Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Teljesen tanácstalan vagyok:/

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác akivel így kb 2hónapja ismerkedünk találkozgatunk elvagyunk minden.és már megvolt így az első csókunk is. Eddig ugy gondoltam,hogy igen ebből majd lesz kapcsolat mert mindketten szeretnénk, DE közbejött egy másik.Akivel most kezdtünk el beszélgetni de kb.látásból már vagy 2 éve "ismerjük egymást" és nekem már régóta tetszik,és bevallotta,hogy én is neki.ő is elmondta,hogy mennyire komolyan tudná velem gondolni,és tényleg nagyon szeretne stb.

És ugye mindkettő félnek van előnye és hátránya is.

Az egyik félórára lakik tőlem, a másik kb.csak 6-7 percre.

mondták mások is hogy a 2.csávóval szakítás után kellemetlenebb lenne,ha mindig látnánk egymást de tényleg nemtudom:/

és igen ismerem már azt is hogy " válaszd a másodikat,mert ha annyira lekötne az első nem érdeklődnék a második után"

Előre is köszi:)



2012. nov. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes megoldás lesz, de melyik tetszik jobban?Nem tudsz választani?Nyomtasd ki a fényképüket keverd össze, de úgy, hogy ne emlékezz melyik melyik,aztán fordítsd fl az egyiket a megérzéseidre hagyatkozva, ha csalódott lennél, akkorválaszd a másikat.
2012. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján szerintem neked a második jön be, szerintem azt válaszd.
2012. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez az,hogy egyikőjükkel sem akarok kitolni..
2012. nov. 2. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy önzőn fog hangzanii, de most a SAJÁT érdekedet nézd! Később sokkalrosszabb lesz, ha az elsővel összejössz, de mégisa második jobban tetszk és a másodikután fogsz vágyakozni, pedig az első lehet, hogy már fülig szerelmes lesz beléd, de nem tudod viszonozniannyira, és a végén fuccsba megya kapcsolat egy rosszul meghozottdöntés miatt.
2012. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kívülllóként nehéz megmondani...de én a másodikat választanám a helyedben.

És lehet,hogy közhely,de szerintem igaz a " válaszd a másodikat,mert ha annyira lekötne az első nem érdeklődnék a második után" szöveg.:)


Sok szerencsét!

2012. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!