Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a legjobb módszer arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer arra, hogy ne felejtsem el bevenni a gyógyszerem?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve szedek tablettát és elő fordul hogy 1 levélből később veszek be 1 tabit.és hát ez elég bosszantó meg veszélyes.A telefonomon van jelzés,de ezek szerint ez sem elég.Ha van vmi jó ötletetek,szivesen elolvasnám.Köszi!
2008. júl. 17. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd mindig szem előtt. Nekem kint volt a polcon, és egy ideig kellett a telefonomon a figyelmeztető, de hamarosan magamtól is eszembe jutott, mikor ránéztem.
2008. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl kösd össze a gyógyszerbeszedését valami tevékenységgel,amit mindennap csinálsz,pl fogmosás vagy fürdés és legyen ott a közelben a gyógyszer.Az egyik barátnőm pl. azt csinálta,hogy egy papírra felírta,hogy gyógyszert bevenni és kiragasztotta szobájában egy olyan helyre ahol mindig látta.
2008. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
nekem minden nap pontban 15.45kor "ébreszt" a telefonom...
2008. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!