Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok azokról a fiúkról, akik sokat szellentenek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ilyen. Mar idegesít vele.

Egy nap szellent jó sokat, de nagyokat ráadásul. Nagydumas csávó, de szerintem ez a szokás nem tetszik a lányoknak. Vagy igen?



2012. nov. 7. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lányok is finganak, de ők diszkréten intézik! A fiúkat nem érdeklik a körülmények, ha a galamb szállni akar, akkor szállni fog...
2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Menedzser ***** válasza:
Imádják ha pofájukba finganak!
2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én kerülöm az ilyeneket.
2012. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyeseknél pl nálam is ha nem eresztem ki akkor elég durva hasgörcseim lesznek. Szal én szarom le ha emiatt nem jön valaki velem össze, vagy szakít velem. Nem fogok senki kedvéért szenvedni, majd lesz valaki aki elviseli:D Másik meg azért a lányok is finganak csak ők sunyiban, csendben:D


21/F

2012. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én böfögni is szoktam, de csak ha muszáj. :-D 15/f
2012. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kieresztem amint érzem, hogy jönne, és általában jó hangosan, hogy a társaságom is mulathasson rajta. XDDD Legutóbb ütemre nyomtuk buliban, és összejöttünk mindketten két bombázóval ,akik ráizgultak a fingszagunkra, és többé le se cuppantak a szőrös seggünkről!
2012. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy büdös parasztok. Néha elmegy, ha az ember elereszt egy-egy galambot, de ez már alpáriság.
2012. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
böfögök,fingok mi bajod van ezzel? ember vagyok, mint te is. nem fogok orvoshoz rohanni,csak mert neked nincs kedved a fingomat szagolni.
2012. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a bajom vele, hogy normális ember, aki tekintettel van a társára, kimegy a szobából és ott ereszti ki. Nem hiszem el, hogy minden alkalommal közvetlenül a párod arra alá vagy kénytelen büdösíteni. Mondjuk engem nem zavar, mert én alpáriakkal nem állok le:P
2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es! Most komolyan! Szal azt mondod hogy ha valakinek percenként rájön az köteles,minden percben kimenni? Na és este mikor alszotok? Szerintem ha mi eltűrjük a női hülyeségeket, nektek is el kéne tűrni az ilyen gondokat. Ez nem alpáriság kérdése. A szellentés biológiai folyamat amit nem lehet visszatartani huzamosabb ideig. Én tuti nem jönnék így veled össze:D
2012. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!