Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menthető még ez vagy végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez vagy végleg elszúrtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előszöris:14 évesek vagyunk,szóval... Van egy Barátnőm,már lassan 7 hónapja.Ego nélkül:Büszke vagyok arra,hogy (az átlaghoz,"trendhez") ilyen rég együttvagyunk,és hogy egy igazán türelmes,aranyos (SZÉP!) Lányt sikerült találnom. De a baj velem van:Hirtelen haragú vagyok,mert sokminden történik családon belül,és a "barátaim"...hát,nem a megbízható kategóriába tartoznak.(És,nagyon nincsenek is). De,sajnos vannak vitáink.Apróságokon is felkapom a vizet,egyszerűen nem tudom visszafogni magam.. (Ami a szívemen,az a számon). Mindig kimondom,amit gondolok.Sajnos,túl őszintén.Ha már 10 percet késik,leszólom...Látom a tekintetén,hogy sz.rul esik Neki.De,amilyen gyorsan felkapom a vizet,olyan gyorsan le is higgadok,és megölelem,bocsánatot kérek...sokszor már majdnem sírva,mert NEKEM fáj,hogy mindig megbántom.De nem találom az ÁLLJ! gombot.Próbálok higgadt maradni. Egyszer (nem veszekedtünk),spontán a nyakamba ugrott,és csak ennyit mondott: ,,Úgy szeretlek,és nem szeretem,ha haragszol!" Éreztem,hogy szeret,és hogy MUSZÁJ megváltoznom! Tegnap azt ígérte,hogy találkozunk este,csak csörgessem meg,és lejön.2 órán át várakoztam 6 fokban. Régebben azonnal lesze3dtem a fejét másnap. De éreztem,hogy Miatta MUSZÁJ nyugodtnak maradni,és inkább mosolyogva mentem oda Hozzá a suliban.És fel sem hoztam. Egyébként,nagyon jól ki tudjuk egészíteni egymást,ha nincs vita. Odaadtam Neki egy plüssszivet még a nyáron (Mamámig visszanyúló története van.)Kértem,hogy nagyon vigyázzon rá,és ha hiányzok,csak ölelje meg,lélekben bennevagyok. Névnapjáról,születésnapjáról sosem feledkeztem meg.(Rózsa,Milka szív,pizzázás.) És voltunk külföldön 1 hetet a nyáron.(Tábor).Nagyon jó volt!A nyár legszebb napjai voltak. Szeretem ahogy megölel,ahogy rámnéz... Ha együttvagyunk,nem baj,ha csak pár percünk van....Látom Rajta,hogy BOLDOG! Első szerelem,de....szeretném,ha még együttmaradnánk.Ha nem örökre (lehetetlen..)...de még egy ideig. Bármit megteszek,a lényeg,hogy Ő boldog legyen! Szeretem... De félek,hogy már késő... Vélemények?Trollok lepontozásra kerülnek

2012. nov. 7. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
EZ nagyon elszúrtad. :(
2012. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen relaszációs lelki béke hanganyagok agykontroll...lehet hogy így hülyeségnek tűnik de nem rossz....amúgy nagyon fiatal vagy de érdemes minnl előb megtanulni fékezni magad....nem tudom hogy találhatnád meg de érte meg kell és persze magadért
2012. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb későn mint soha. Ha látja rajtad a változást akkor az az ő szemében is jó pont:)
2012. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sosem késő.
2012. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most már az!
2012. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven nem késő! :) Csak tényleg változz...
2012. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szakított.

Majd kap 1-2 pofont az Élettől,és ráébred,hogy az a fiú,aki nagyon szerette,már másé lesz. :)

2012. nov. 9. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem már legalább 5ször szakított a barátnőm mégis együtt vagyunk már majdnem 4 éve. Ha szereted pedálozz nála. A nők sokkal könnyebben szakítanak mint mi de sokkal könnyebben meg is bocsátanak. Ha nem szeretted akkor meg örülj hogy mdgszabadultál tőle.
2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 most adtál egy kis lelki erőt,hogy megpróbáljam megmenteni ezt az egészet. :)
2012. nov. 9. 23:29
 10/11 anonim válasza:

1. túl komolyan veszed de első szerelemnél érthető.

2. én is hirtelen haragú vagyok de ezt a barátnőm tudja és ha valami van megbeszéljük.

nemkell megválltoznod. alacsony az ingerküszöböd. olyan lányt nemfogsz találni aki kevésbé basz fel..csak olyat aki elfogadja és megérti ( tapasztalat) és azért ne hagyd szó nélkül ha nem megy el a megbeszélt talira :D

20/ F

2013. márc. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!