Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez az ember, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez az ember, amikor szerelmes?

Figyelt kérdés
Ez hogyan szokott látszani az embereken vagy szokott-e?
2012. szept. 3. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nők olyankor elsóznak minden ételt.

A férfiaknak meg sokszor leszáll a vér a fejükből, Ergo elszédülnek.

2012. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. És ilyenkor mit érez az ember? vagy mit kellene?
2012. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ez vicces. :) De valahogy így van.
2012. szept. 3. 17:03
 4/6 anonim válasza:
Én onnan tudtam, hogy szerelmes a pasim, hogy minden fél órában felhívott, és ezerszer elmondta, hogy mennyivel vagyok jobb mint az előző kapcsolatai, ja és folyton bújik, mint egy kiscica. Én spec tényleg elsózok mindent, és azon vagyok, hogy olyan légkört teremtsek itthon, amibe öröm hazajönni. Az érzés pedig az, hogy belehalsz ha nem vagy vele, és borzalmasan hiányzik.
2012. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden percben Rá gondolsz, egy pillanatot sem akarsz nélküle tölteni. Egyszerűen nem tudsz élni nélküle.
2012. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmet :-).
2013. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!