Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a dolgon?

Figyelt kérdés

Nost tehát az van hogy a barátnőm megcsalt:S szakítottunk és most nemtudom túltenni magam rajta....

Az történt hogy több mint 1éve voltunk együtt és még szüzek voltunk mind a 2en és ő mindig azt mondta hogy nem áll még készen rá meg még nem akarja és pettingnél mindig leállított és én mindig abba is hagytam ha kérte. De mikor haveroméknál voltam haverom unokatesója is ott volt aki lány és ő mondta hogy halotta hogy végre lefeküdtem a barátnőmmel én meg csak néztem mert ugyebár állandóan leállított meg minden.. Onnan halotta hogy ő is ott volt mikor barátnőm mesélte mitom énkinek.... aztán megkérdeztem a volt barátnőmet és azt mondta hogy 2 hete megismert vkit és hát hogy vele de bevalotta hogy megcsalt és azt mondta hogy csak lefeküdtekmás nem volt meg hogy ne haragudjak... Erre persze én kiakadtam és ordibáltam vele atán meg elküldtem a fenébe és szakítottunk ez kb 1 hónapja volt... De ezen nem tom túltenni magam még mindig bánt és zavar ez hogyan tudnám elfelejteni?

19F


2010. aug. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nemsemmi srác! :S Engem is megcsalt bnőm kb amikor 4 hónaposak voltunk és énmeg több mint fél év után tudtam meg!De ő csak 1 csókkal. Nemis nyelves vagy ilyen csak puszi szájra. Énis szakítottam vele de visszakönyörögte magát! Azóta mták barátnői h csak rajtuk lóg nembeszél fiúkkal, nemlóg velük nehogy kavarás legyen mert mtam h akk otthagyom ha kavarnak! Azóta már eltelt 1 év de még mindig feljön bennem a dolog néha!Nagyon rossz inkább felejtsd el de ne kezd vele újra szerintem!Én ebből okultam de 2évet egy csókért nemakarok eldobni mert nemtudom :S
2010. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi hát újrakezdeni én nem akarom vele ezek útán már nem...
2010. aug. 29. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jhaj, Te... sajnállak, hogy ilyen p*csát fogtál ki magadnak. Ilyenkor csak azt tartsd szem előtt, hogy mi egy kapcsolat alapja. Ugye a bizalomról beszélek, és ez köztetek végérvényesen megszűnt, soha többé nem tudnál benne 100%-ig bízni. Mindig agyalni akarnál, hogy éppen hol van, kivel, mit csinál? Nyilván nem, ezért meg sem fordulhat a fejedben, hogy folytatod vele. Hogyan felejtsd el? Elégnek kéne lennie annak, amit veled tett. Ennél nagyobb aljasságot nemigen követhetett volna el. És ez őt minősíti. Egy ilyen embert nem szerethetsz :)

A gyorsabb felejtéshez tippek: menj el haverjaiddal szórakozni, mozdulj ki, sportolj.

21/L

2010. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló igazad van és megfogadom a tanácsodat:)
2010. aug. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!