Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit adjak annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak annak a fiúnak akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

7. vagyok,13 éves. És minden évben karácsonykor van ilyen angyalkás játék,hogy akinek a nevét húzod,annak kell ajándékot venni x értékben. Nos nálunk idén készíteni kell ajándékot,azért is húztunk ilyen hamar,hogy biztos elkészüljünk vele.

A srácról annyit kell tudni:szereti a kézit és a focit;illetve a motorokat.

A kézügyességem hála az égnek jó,csak nem tudom,mit csináljak,azért nem szeretnék leégni előtte.

És nem tudja,hogy én húztam őt,mert idén még a legjobb haverok/barátnők sem mondják el egymásnak,mert tavaly elég rossz volt,hogy mindenki tudta kit húztak:)

Légyszí a korom miatt ne szóljatok le:)

13/L



2012. nov. 11. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Csokit.
2012. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
egy nagyítót
2012. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Például:

-ha tudod a kedvenc focicsapatát, köthetsz egy olyan sálat, sapkát

-mondjuk ha van egy közös kép az osztályról (de inkább ilyen viccesebb, nem egy ünneplős-beállított), vagy szerzel valahonnan a barátairól és róla fotót, akkor csinálhatsz focis, kézilabdás képkeretet hozzá, és beleteszed a képet

-varrsz egy nagy focilabdás, teletömködöd vattával, és mondjuk varrhatsz rá egy kis zsebet amibe valami meglepit teszel, mit mondjuk egy fincsi csoki, vagy egy kis kulcstartó, ilyesmi


őszintén szólva ennyi jutott most csak eszembe.. :D

16/L

2012. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as neked köszönöm a normális választ. Van egy olyan fényképem,amin ő van az ofővel:D
2012. nov. 11. 14:48
 5/11 A kérdező kommentje:
De lehet hogy inkább megkérdezem az unokatesóját. Ő is hozzánk jár,és nagyon jóba vagyok vele,csak kérdés hogy nem mondja-e el neki. Ő nem tudja,hogy nekem bejön.
2012. nov. 11. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Párnát is varrhatsz , a nevével. Vagy csapat névvel ilyesmi. :) én fiú névvel csináltam. :))
2012. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Amugy nekem ilyenben, mert nekem is volt ilyen szokäs a suliban, edesanyäm segitett a legtöbbet, ö mindig tudott valami jot kitalälni.

Kerdezd meg.

Az anyukäk kreativak es ügyesek.

21/f

2012. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Egy én kicsi pónim DVD-t, aztán nyomathatjátok együtt a mesedélutánon. Vagy egy thomas a gőzmozdonyt. Nem tudom, h most mi a menő a gyerekek között.
2012. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Gyökér! Miért kell így lekezelni egy 13 évest? Nem óvodás, hanem kamasz és tök aranyos volt a kérdése. A helyesírása pedig ezerszer jobb, mint sok jóval idősebbnek itt a gyakorin!

Remélem tetszett a srácnak, bármit is kapott! :-)

2013. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi:) Hát idén is persze mindenki tudta mindenkiét,amivel az ofőnek még nem is lett volna gondja,hanem amikor ment a fújongás: fúj,őt húztam;ne már,miért pont őt?!;ennek a hülyének meg mit csináljak?? stb. Na ekkor lett elege az ofőnek,és nem is akarta,hogy legyen ez az egész. De végül újat húztunk,és az unokatesóját húztam,de nem baj:-) Ő örült az ajándékának,varrtam neki egy párnát a kedvenc focicsapatáról.
2013. jan. 13. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!