Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit adjak annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak annak a fiúnak akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

7. vagyok,13 éves. És minden évben karácsonykor van ilyen angyalkás játék,hogy akinek a nevét húzod,annak kell ajándékot venni x értékben. Nos nálunk idén készíteni kell ajándékot,azért is húztunk ilyen hamar,hogy biztos elkészüljünk vele.

A srácról annyit kell tudni:szereti a kézit és a focit;illetve a motorokat.

A kézügyességem hála az égnek jó,csak nem tudom,mit csináljak,azért nem szeretnék leégni előtte.

És nem tudja,hogy én húztam őt,mert idén még a legjobb haverok/barátnők sem mondják el egymásnak,mert tavaly elég rossz volt,hogy mindenki tudta kit húztak:)

Légyszí a korom miatt ne szóljatok le:)

13/L



2012. nov. 11. 14:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
8-as. Nagyon hülye vagy és ezt remélem tod! Én 12 vok ésén is ugyanilyen helyzetben vok. :) Én biztos, hogy sálat fogok kötni neki a kedvenc focicsapatának logójával és a kedvenc csokiát. :) Lehet, hogy még csinálok néhány kis apróságot. :) Remélem tottam segíteni. :)
2015. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!