Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lányok! Mi teccik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Mi teccik meg nektek egy fiún? Mit néztek elsőnek? Külső vagy belső a fontosabb? Milyen legyen a fiú? Zavar, ha 4-5 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szted a belső fontos?
2010. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :D Bízok benne,h még igen :$
2010. nov. 27. 19:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a belső IS fontos
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Az jó,ha 4-5 évvel idősebb. Először a külső a fontos a megismerkedésnél.Én a szemét nézem meg először,és eldöntöm,hogy szimpi vagy nem.Ha igen,akkor ismerkedés következik,a belső megismerése.És ha az tetszetős,akkor már mindegy hogy néz ki kívülről.

De ez mindenkinél más,mivel nagyon különbözőek vagyunk.

2010. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 clyde&robert ***** válasza:
73%

Emberek,aki azt mondja hogy a belso a fontos,az hazudik nekunk es maganak,gondoljatok csak meg,ha lenne egy olyan pasi/lany aki rondan nez ki,nagyon rondan,de nagyon jo szive van,sot belso az tokeletes,szerintem nem jarna vele egy atlagos srac/lany,viszont ha van egy nagyon jokepu lany/srac tokeletes,de legbelul nem valami jo,nem erre szamitottatok,viszont ezzel jarnatok,csak kulso vagy csak belso tulajdonsagok alapjan nem lehet beleszeretni valakiben.


bocsanat,de nekem ez a velemenyem errol,nem kell elitelni engemet sem,sem az irasom,sem a velemenyem alapjan

2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Bármit is mondanak itt, a belő egyáltalán nem számít. Ha jóképű vagy, akkor szinte bármilyen lányt megkaphatsz. Ha még gazdag is, akkor aztán pláne. A belső csak harmadlagos, és nem "perdöntő".
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mind 2 fontos szerintem, mert nalatok fiuknal is ha mentek az utcan es megneztek egy lanyt tudod nem a belsot nezitek hanem a kulsot, mert ami lenyeges az tudod a szemnek lathatatlan sajnos..., legeloszor szemet, hajat, majd testet es stilusat figyelem meg. ha tudnam egybol belsot figyelnem meg nem kulsot..., csak ha valki rona az rona es kesz annak mar belsojere sem vagyok kivancsi :P
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1. cipőt nézem meg

egy fiún nagyon tetszik ha szép a szeme

először fontosabb a külső

legyen ápolt de ne b*zis vicces kedves jóképű

nem nem zavar

2010. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ezt most elsősorban azoknak mesélem akik szerint a belső nem fontos: megismertem egy fiút aki nem tetszett meg rögtön. Nem gondoltam azt,hogy csúnya, egyszerűen nem gondoltam róla semmit,de meg sem fordult a fejemben a gondolat,hogy lehetne a pasim. Később megismertem őt jobban. Kiderült,hogy mennyire okos, kedves, jószívű, humoros és ezután beleszerettem :D
2010. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

szerintem is a külsö belsö egyaránt fontos!

csajok nem a stílus fog meg bennetek? mert van 1 haverom akin semmit sem lehet szeretni kivéve hogy van stílusa és gazdag xD

2010. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!