Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem az ilyen helyzetben? Maradjak mellette? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal, több, mint 1 éve együtt vagyunk. Elején jó is volt, de jöttek a problémák, és most ott tartok, hogy nem tudom mit tegyek. Régebben rájöttem, hogy a szememben hazudott több dolgot is, és ez engem ekkor nagyon megviselt. Azóta nemtudok benne megbizni. Az is zavar, hogy nagyon figyelmetlen.... elfelejtette a névnapom,évfordulónkat és a szülinapomkor sem kaptam tőle semmit,mondván nem talált jobbat. Azon kivül ha össze is veszünk, akkor máris kiabál velem vagy gorombán beszél... én elég érzékeny tipus vagyok, és nagyon megviselnek ilyen dolgok. Az utóbbi időben úgyis nagyon rossz hangulatban vagyok a suli meg miegymás dolgok terén, ő ilyenkor azt mondja nekem, hogy velem már semmiről sem tud beszélgetni. De amúgy ő a legjobb barátom és párom is egyben, nagyon szeretem is őt, csak nemtudom mddig birom igy. Számtalanszor megbeszéltük, de nem segitett... nem tudom mit tegyek... volt már tapasztalatotok ilyesmiben ? :((((

18/L



2012. nov. 15. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb barátod aki már semmiről nem tud beszélgetni veled? Bizalom nélkül egy kapcsolatnak nincs értelme. Nem törődik veled! NE cseszd el a fiatalságod egy ilyen kapcsolatra, egy bábu vagy neki akit elővesz ha igényei vannak...
2012. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!