Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve szakítottam barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szakítottam barátnőmmel de állandóan ő jár a fejemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évet jártam vele nagyon jól megvoltunk nem csaltuk még egymást és nem nagyon veszekedtünk. De tavaly szakítottam vele mert keveset voltunk együtt és úgy éreztem csak megszokásból van velem. Azóta összevesztünk fb-ról is letíltott. Neki egy barátja se volt az óta nekem több barátnőm is volt de egyik se tartott sokáig és nem is szerettem őket úgy mint azt a lányt. Nyár óta nincs olyan nap h ne jutna eszembe és sokszor vele álmodok. Mit tegyek h elfeljthessem? Vagy minket egymásnak szánt a sors?

2012. nov. 20. 12:41
 1/10 lila nyuszi ***** válasza:
Keresd meg. Beszélgettek és alakul majd.
2012. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lila Nyuszi megmondta a tuttit.
2012. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira összevesztetek, hogy letiltott, akkor nem sok minden fog változni már, ha össze is jönnétek. Ott folytatódna idővel, ahol abba hagytátok.

Ha békében váltatok el, talán lehet belőle még valami.

2012. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azóza sms-eztünk h nem haragszunk egymásra de semmi több
2012. nov. 20. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor Go, próbáld meg.
2012. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szabi007mn válasza:

Ahhoz hogy olyan választ kapj ami kielégít, ahhoz a választ adóknak, kell ismerniük a kapcsolatod pici kis részleteit! Ha megfigyeled ilyen esetekben néha nem 1 nagy dolog miatt megy szét a pár, hanem mert sok kicsi sokra megy!!! Senki nem tudja megmondani, hogy mit tegyél, mert téged sem ismerünk és a lányt sem! Még ha meg is tudunk minden kis részletet, akkor is hidd el nem egyeznének a válaszok, hogy mit tégy, ugyanis rajtatok kívül ott van még az érzelem erőssége a felek részéről amit megbecsülni sem tud egy idegen és te sem tudod megmondani, csak érzed hogy erős és van!


Nem azért mondom, hogy ne higgy nekünk, csak annyi, hogy lehet nem a mi ötletünk lesz a nyerő, hanem az amit te találsz ki, te tartasz jónak, mert te érzed, te tudod min mentél/mentetek keresztül!

Inkább magadban keresd a választ!

Ilyen esetekben inkább egy barátot kérdezz aki jobban ismer és melletted van ha egy ölelés hiányzik, vagy valami! Javaslom, hogy ilyen dolgokra keríts egy lány barátot mert jobban átérzik a helyzetet és mivel Ő is nő ezért valószínű, hogy jobban tud segíteni mint más!

Vagy akár az anyai-apai tanácsok amik mindíg csak a jót akarják :)

2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van egy lány barátom de ő se tudja h mit tegyék... Az a baj h az egyik felém azt mondja h úgyse menne már ez a kapcsolat és lépjek végre túl rajta. A másik felém még azt mondja h nála jobbat nem találok és ő a végzetem.
2012. nov. 20. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Keresd fel és közeledj felé.

Mindenképpen tedd meg, mert ezzel semmit sem veszíthetsz. Kiderül az is, ha esetleg ő is hajlandó veled lenni újra, és az is, ha esetleg nem. De mindenképpen pont kerül a dolog végére(vagy vessző:)) és végre irányt vesz a dolog, nem egy helyben fogsz toporogni.

Mert amíg hezitálsz, telik az idő, és lehet akkor találkozik olyasvalakivel, aki megtetszik neki és összejön mással. És akkor fogod egész életedben bánni, hogy miért nem mondtad meg időben, hogy még mindig ő jár a fejedben.


Hajrá és remélem jól sikerül!:)

22/L

2012. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megfogadtam az utolsó választ.:) Írtam neki nem veszíthetek ha visszautasít akkor legalább le tudom magamban zárni végleg.
2012. nov. 20. 18:40
 10/10 turiniki1991 válasza:
válaszolt a leveledre?
2012. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!