Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete vagyok együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete vagyok együtt a barátommal én 14 ő 16 és beakar mutatni a szüleinek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, hogy be akar mutatni? Nyugi, biztos, hogy még nem azt tervezi, hogy eljegyezzen... :|
2010. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát, ruha azért legyen rajtad, ha odamész, légy magabiztos, ne röhögj mint egy idióta, csak mosolyogj, és mutatkozz be!
2010. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagyd had mutasson be, az azt jelenti h szeret! Én a helyedbe tök örülnék:) jó persze gondolom furcsa érzés, de hidd el tök jó lesz h ismernek téged:) engem a volt barátom 6 nap után mutatott be, és nekem is fura volt, de végülis jól sült el a dolog:) jóba lettem a szüleivel nagyon:)

Sok sikert':*

2010. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első...te bolond vaggy!


harmadik:kösszi gondoltam rááá:P megpróbálok nem röhögni:P

2010. ápr. 30. 19:50
 5/9 A kérdező kommentje:
kösszike:D
2010. ápr. 30. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
örülj neki.. rendes tőle..biztos ő maga is az..
2010. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aranyos. :) Örülj neki, nem lesz gáz... :)
2010. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legyél nagyon kedves a szüleivel.az első benyomás nagyon fontos.rendes a barátodtól,hogy 2 hét után bemutat.legalább tudhatod,hogy komolyan gondolja kettőtöket.
2010. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem is rendes tőle..csak úgy fogok talizni a szüleivel, hogy a tesója ballagása lesz és nem hozzájuk megyünk...
2010. ápr. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!