Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beakar mutatni a szüleinek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beakar mutatni a szüleinek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom be akar mutatni a szüleinek.

Nem is azzal van a gond hogy bemutat nekik, hanem azzal, hogy vacsira akar hívni... És én tudom magamról, hogy ha izgulok akkor nem tudok enni, hányingerem van és ha próbálok enni nagy eséllyel még hányok is...

Tehát ez a vacsi nem valami jó ötlet...

Ti mit csinálnátok?


2011. dec. 18. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmondanám a pasinak a problémát,és megkérném,hogy szervezzen egy másik programot ne vacsit.Biztos meg fogja érteni.:)
2011. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ess pánikba.
2011. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled,én is ilyen izgulós vagyok. Szerintem nyugodtan mondd el a barátodnak, hogy hogy érzel emiatt. Biztos meg fogja érteni, és ki tudtok találni valami más jó programot a vacsi helyett.
2011. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, légy önmagad, és őszinte. Beszéld meg a barátoddal a dolgot, az ő feladata a szüleit kezelni. Az első alkalom mindig ilyen, még a szülők részéről is... :D
2011. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be szépen, XY vagyok és mosolyogj
2011. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat:)

Utolsó nem azzal a részével van gondom hanem a vacsi részével...

Mert azt se csinálhatom hogy odamegyek és nem eszek... Mert azzal meg biztos megsérteném az anyukáját...:/

2011. dec. 18. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
na végre egy csaj, aki hasonló gondokkal küzd, mint én :) 19/f
2011. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én annyira nem örülök neki:DD
2011. dec. 21. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy bemutasson a szüleinek. Bár csúnya dolog, én múltkor egy rendőrnek mutattam be.
2011. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!