Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettentően nehéz helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően nehéz helyzetben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát akkor leírom az egészet:

Volt egy nagyon jó lánybarátom. Együtt nevelkedtünk, de aztán beleestem. Nem akartam elmondani mert féltem hogy tönkre teszek egy ilyen régi barátságot. Hagytam, gondoltam majd elmúlik. Sajnos közben beteg lett. 3 hónap alatt leépült. A legvége elött átlett szállítva egy másik korházba. Hívtak hogy bekéne fáradni mert sajnos ott tart hogy.. Be is mentünk de ekkor már szinte nem volt magánál. Nem tudtam neki elmondani mit érzek. z teljesen tönkre tett. 1 évig lányra se bírtam nézni. Késöbb jött egy lány akit nagyon megszerettem mint barátot. Sajnos újra megtörtént, beleszerettem. Éreztem, hogy nem viszonozza, úgyhogy nem mondtam el. 2 évig néztnem, hogy mással nyállazzák egymást. Nem bírtam. Megszakítottam a kapcsolatunkat.Ezután jött egy új osztálytárs. Újra elkezdődött az egész. Barátság majd szerelem. Nem akartam elmondani, hisz nem bírtam volna ki mégegy csalódást, egy osztálytársamnak aki a legjobb barátom, elmondtam hogy mi van. Az volt a véleménye, hogy elkéne mondanom. Nem érdekelt. Kibírom. Ha már ennyit sikerült.. Késöbb mi így hárman a barátságunkhoz csatlakozott a csaj is. Tehát ígymár hárman voltunk legjobb barátok. A csaj rendszeresen maszírozott minket, ölelgetett stb. Késöbb kezdtem észre venni, hogy lassan csak a másik csávoval csinál ilyeneket csak kicsit intenzívebben. Hátára ül, az ölébe. Látszik, hogy össze fognak jönni. A csávó tudta az egész történetemet, hogy mit szenvedtem, de a legjobb barátomként mégis ezt csinálja. Öngyilkosságon gondolkoztam de nem hagyhatom cserben a családom, a barátaim. Gondoltam elköltözöm Ausztriába nagyszülökhöz. Nagyon el vagoyk keseredve kérlek segítsetek.

Egyébként nem vagyok az a magányos gyerek, és azért a lányok is szeretnek. Mit tegyek? Elmondjam, hogy mit érzek?



2012. nov. 21. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nehogy elmond neki, várd meg amíg földobja ő is a bakancsot.
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hódítsd vissza a haverodtól a lányt (előbb próbáld kedvességgel, aztán el is mondhatod neki az érzéseid), ha nem sikerül, akkor keress másik lányt.
2012. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki legalább nem tartod örökké magadban.
2012. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jobban fogod bánni ha nem teszed meg, mintha megtetted volna
2012. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te semmit sem mersz elmondani? Kivétel ez, mert itt elmondtad.

Ne haragudj, de egy akkora balfácán vagy, hogy csak na! Néma embernek anyja sem érti a szavát.

Mondjam azt, hogy megérdemled?

Mert valójában ezt érdemled meg, mert nem tettél semmit sem a Te és a lányok boldogságáért. Ne folytasd ezt a gyakorlatot. mert életed végéig reménytelenül szerelmes leszel úgy, hogy senki sem tud róla.

2012. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Először is, beszélj a barátoddal, és közöld vele a szándékaidat (mármint azt hogy el akarsz menni Ausztriába rokonokhoz). Szerintem mindenképp mondd el a lánynak hogy mit érzel, csak rá kell nézni az felsorolt csalódásaidra :/ Ha nem mondod el, te fogod megjárni, ha elmondod akkor lehet hogy visszautasít de legalább nem lesz bűntudatod, hogy "Francba, nem mondtam el neki, pedig lehet hogy ő is így érzett"
2012. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végül mindíg a lányok választanak,ezt tudomásul kell venni.Emiatt ne okold a barátod.Velem is volt olyan hogy kettőnk közül a haveromat választott egy csaj,aki mindkettőnknek tetszett.Nem esett jól de bele kell törődni.Az életben mindíg felbukkanhat egy-egy új szerelem,ilyenkor a régebbi csalódás meg is szűnik.
2012. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ooo de sajnállak.:|figyelj!meg ne öld magad!fog szeretni majd még lány,csak várnod kell az igazira!;)
2012. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy el akarok menni, mindenki sír rí, mert nagyon bírnak. De ez a kedves 'barátom' azt tanácsolta, hogy ne mondajam el, hogy nehogy feszültség legyen köztünk..hát én mást vettem le a szavaíbol mint, hogy feszültséget akarta megelőzni. Akkor halgatok rátok és elmondom. Köszönöm.
2012. nov. 21. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondtad h 3-as legjobb barátok vagytok/voltatok akk először legyél vele kedves figyelmes, folyamatosan fokozd ezt a kedvességet majd elmondhatod mit szenvedtél már lányokkal és végül elmondhatod mit érzel...
2012. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!