Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély, hogy minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy minden jó legyen a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy a barátnőmmel együtt vagyok kb 4 hónapja, nagyon szeretett az elején, de én őt igazából nem annyira.

Szerettem, de nem voltam szerelmes. És elég sokszor nagyon csúnyán is bántam vele, amikor nem jött mondtam neki, h biztos csávóknál volt, leszopta ezt meg azt. és nem rég mondta, h szakítsunk. Én abba a pillanatba lesokkoltam, akkor jöttem rá, hogy tényleg szeretem. Találkoztam vele, mondtam neki h nem szeretném ezt. Elsírta magát és mondta h ő se, csak olyan rosszul bánok vele, meg sok fájdalmat okoztam neki. mondta h nagyon szeret, csak rosszul esett neki, kibékültünk utána. kb 2 hete volt ez, azóta nagyon kedves vagyok vele és aranyos, de úgy érzem, h már nem szeret annyira. Kezdem látni, hogy kezdd megint szeretni, de nem tudom, h ez visszajöhet olyan szinten, hogy szerelemnek lehessen nevezni?



2012. nov. 19. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
figyelj elsősorban egy nagy kretén voltál vele. éreztesd vele hogy szereted, keresd, ne mondj neki ilyeneket, és mondd neki hogy hibáztál vele kapcsolatban és szeretnél mindent jóvá tenni, és tepersz kb. de a fontos azért hogy ne pincsulj. hirtelen ez jutott eszembe erről. szerintem van esély, ha leállsz a bunkózásról.
2012. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!