Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele olyanba, aki külsőre nem az esetetek? Az én helyzetemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már nagyon régóta barátok vagyunk (kb 6 éve) és ő saját bevallása szerint már nagyon régóta többet érez, mint barátság, de csak 2 hónapja kezdett el 'lépegetni' a komolyabb dolog felé. Udvarolgat, iszonyat édes, nagyon-nagyon, tényleg. Viszont egy bökkenő van: nem az a pasi-ideál, aki nekem be szokott jönni, sőt, ha nem ismerném ennyire közelről, azt mondanám, hogy nagyon béna pasi. Viszont ahogy viselkedik velem, mindent felülmúl és úgy érzem, hogy készen lennék egy kapcsolatra vele, de még mindig kicsit bizonytalan vagyok. Ti hogyan cselekednétek a helyemben, milyen szempontok szerint döntenétek? Mindenféle véleményt elfogadok. Külső/belső?

2012. nov. 24. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a külső megszerethető, ha a kémia működik, minimum egy csókot megérne a dolog, aztán eldöntöd.

Nem írtad hány éves vagy, én 19évesen kezdtem el "járni" és nem sok pasim volt, de akikkel jó volt csókolózni, szexelni, azoknál nem igazán számított hogy beleesik-e az általam elképzelt tinikoromban felállított ideálba, megszerettem őket, de nagyon. 2 ilyenem volt, az egyik ma már a férjem. Egyáltalán nem az esetem, de 12év után is még mindig klappol minden köztünk. Nyilván ő nem az a vállalhatatlan kategória.

Volt olyan is akiért külsőre megvesztem, az első együtt töltött éjszakán kiderült, hogy felejtős, pedig bizseregtem ha csak a kisujjamhoz ért.

nyilván nem azt mondom hogy ugorj az ágyába, hisz barátok vagytok, de egy "részeg" csók még kimagyarázható ha visszakozol.

2012. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, igaz nekem nincs külső pasi ideálom....a fiú ne fogott meg első látásra, nem volt ronda, de igazából a viselkedése volt az ami végül összehozta...


Neked azt tudom tanácsolni, hogy ha a személyiségével elégedett vagy és tudod szeretni, akkor ne érdekeljen a külseje...hacsak nem undorító...mivel a személyisége az ami minden a külső az csak egy tok...olyan ez mint a mostani műszaki cikkek....hiába van szép rózsaszín fényképeződ, ha közben 2 megapixel, és rosszabb képeket készít mint egy mobil...

2012. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Elmesélek egy történetet.


"Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy tipikus forever alone-típusú fiú. Jó lelkű volt, de nem túl szép.

Volt neki egy leány barátja. Évek óta jóban voltak, de semmi több. Egyszer aztán felvetődött a gondolat: "mi lenne, ha?"

A gondolatot egy idő után tett követte, de csak titokban, hátha nem jönne be a fiú a lánynak (lehetséges, hogy szégyellte volna élesbe - a szerk.).

Teltek a napok, a fiú pedig úgy érezte, hogy egy jobb emberré válik a lány mellett. Elérkezett számára a mennyország.

Éppen ezért érte nagy meglepetésként, mikor pár hónap után a lány nagy hirtelen kijelentette: game over.

Döntésének okát ezzel elcsépelt közhellyel indokolta: "a belső megfog, a külső megtart". A fiú nem tarthatta meg őt, bármennyire is szerette volna.

Persze idő közben jött egy jóképű fiatalember, aki újra megdobogtatta a leány szívét. De ez a történet szempontjából irreleváns.

Ezek után a fiú megpróbált normális viszont ápolni a lánnyal. Még úgy is, ha csak barátság lesz ez.

Sok kellemes percet okoztak egymásnak az évek alatt, nem akarta, hogy csúnya vége legyen.

Egy darabig ment is a barátság, majd egyszer csak a lány agyában bekattant valami: "ez a balek nem kell az én életembe, könnyebb lesz nélküle".

Majdan pedig leépítette a fiút, végetért közöttük mindennemű kapcsolat."


Remélem a ti történetetek szebb lesz.

2012. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!