Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek, amikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amikből rájöhetnék, hogy a kiszemeltem, szereti e még a bnőjét szerelemmel vagy csak megszokásból van vele?

Figyelt kérdés
Szétszedni nem szeretném őket, csak arra lennék kíváncsi,hogy van e értelme hogy Ő legyen a kiszemeltem:)
2012. nov. 12. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Rákérdezel egyenesen, minden egyéb csak találgatás.
2012. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég direkt lenne
2012. nov. 13. 00:10
 3/4 panini ***** válasza:
72%

Lehet én vagyok a prűd.. de nekem egy olyan srác még sosem került fel a "kiszemeltek" listámra, akinek párkapcsolata van.


Szerintem hagyd őket békén.

2012. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet érezni ezt. A pali feszélyezve érzi magát, ha potenciális, nála jobb fickók veszik körül a nőt. A nő gyakran félrenézeget, szinte ki van éhezve már egy friss tüzes faszra. Köszönéskor egy szájra puszi van, aztán csak úgy mennek egymás mellett, de semmi intim közeledés nincs, mintha puszibarátok volnának inkább. Ha együtt vannak valahol, nem sokat társalognak egymással, nem tünnek túl vidámnak, nem hülyülnek, nem mászik a nő annyira a palira, illetve ehhez még hozzáadódik az,hogy látod, a fickója nem potenciális ellenfél számodra, érzed, tudod, hogy ezerszer több vagy mint az a majom. De ezek valóban csak találgatások, igaza van az elsőnek, csak ha rákérdezel, akkor tudhatod.
2012. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!