Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek? Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Vele maradjak vagy szakítsak? Így csak szenvedek!

Figyelt kérdés
3 évig voltam együtt a párommal és tavaly különmentünk,mert meggyanúsított,hogy nekem van valakim mellette. A bökkenő csak az volt,hogy nekem nem volt senkim,neki viszont igen. Idén újra összejöttünk,mondván hogy adjunk még egy esélyt,tiszta lappal. A baj csak az,hogy ugyanott tartunk,hogy nekem kell bizonyítanom helyette. Szeretem,de nem tudok megbízni benne. Félek újra megteszi amit már egyszer megtett! Mit tanácsolnátok? Előre is köszönöm a válaszokat! 22/N
2011. máj. 12. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és keress mást. Oly fiatal vagy még.
2011. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szakítanék végleg vele. Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Ha ez nincs, akkor megette a fene. Ezenkívül még meg is csalt. Ez szerintem nem megbocsájtható.
2011. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
lapátra vele!
2011. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azon a véleményen vagytok mint az ismerőseim. Csak rossz nagyon,mert bíztam benne,hogy most más lesz.
2011. máj. 12. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:

ezez fiatal csajszi vagy :P

keress más srácot


egy tippem is van:

keress fiatalabb srácot, mondjuk 19-20 évest, az tuti megbecsül, hisz idősebb nő nagyon nagy szó ám:P

Én nagyon nagyon a tenyeremen hordoztam az idősebb csajomat, és imádtam minden vele tölött percet, és nagyon kár hogy vége lett...sokszor mé sírok is miatta bármiylen férfiatlan tulajdonság :S :(

20/F

2011. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Bár most ha szakítunk utána egy ideig nem szeretnék újabb kapcsolatot!

2011. máj. 12. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:

érthető, csak egy tippet adtam :D

élsz vele vagy, sem te dolgod, szived joga dönteni :D

2011. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, h tudtal kibekulni vele.
2011. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam kibékülni vele,hogy nagyon szerettem és hittem abban hogy megváltozik,mert azt mondta,hogy ő is nagyon szeret. Tudom,kissé naív dolog hinni ebben,de én megtettem...csak sajnos semmi nem változott! :(
2011. máj. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!