Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » UTÁL! :|és mért ilyen velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UTÁL! :|és mért ilyen velem? Pedig semmit se csináltam, és volt köztünk vmi.

Figyelt kérdés
az egész úgy volt h megismerkedtünk,jártunk,boldogok voltunk,smároltunk,amjd rá 2 nappal szakitott.és az utána következő időbe csak oltott,kerűlt,undorodott tőlem(ő mga mondta) azért mert h elmondtam, h mi volt kötünk:| de aza gond h szeretem..még mindig.azóta van új csaja vagyis elég gyanús,az is elhet h miatta szakitott velem,mert szakíítás utáni nap már vele kvart.és a csajjal nem vagyok vmi jóba..

2012. nov. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy

-jártatok

-boldogok voltatok

két napig?


nem értem a problémát.. de azthiszem Te sem a helyzetet

vedd észre: kaland voltál, időtöltés csupán

egy rongy, egy elhasznált koton, EGY.... jó érted azthiszem na...

azért két nap után nem mondd így ki, hogy szeretsz valakit! akkor mit fogsz mondani egy éves kapcsolatra?

2012. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D 2nap neked járás... vicc... :D
2012. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagy kapcsolat
2012. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok


jó, ne bántsátok már szegényt! valahol el kell kezdeni az érzelmek kiépítését is

de az tény, hogy nem az évszázad kapcsolatáról volt szó, remélem ezt a kérdező is megérti:) (mondjuk nem is a hét kapcsolatárol:D bocs)

2012. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehoogy!:o az utolsó tali után 2 nappal szakitott evlem.1,5 hónapig jártunk..
2012. nov. 28. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nem a mi szövegértésünkön van a probléma, lásd be:D


de azért akkor sem szabad odalenni.. másfél hónap még mindig nem tartozik a tartós kapcsolatok közé

2012. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó bocsi a fogalmazási hibákért...lehet h enm sok 1,5 hónap de vagy 7-8 éve ismerjük egymást...és ugy mond 3 éve vagyunk barátok,és vagy féléve vagyunk elég jóba...és elégé beleszerettem.na d emind1:) mostanra tultettem amgam emrt tudom hogy ugy sincs esélyem már nála:)
2012. nov. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!