Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyakran beszélek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran beszélek vele facen és elhívom valahova hogy találkozzunk azt ugye nem érti félre? Mert én csak barátkozni akarok vele

Figyelt kérdés

A haverjaimmal mostanában nem megyünk sehova, valakinek mindig nem jó az időpont, viszont ha külön-külön is, de én azért találkoznék velük néha.

Az egyikük egy lány akivel régebben nem nagyon beszéltem, tudtam hogy ha megyünk valahova akkor a többiek úgy is hívják meg én jobban a fiúkkal beszélgettem mert őket ezer éve ismerem már.

Viszont vele is tartanám a kapcsolatot. A lényeg: én csak barátkozni akarok vele és szerintem ennél többet ő se szeretne és nem szeretném ha ő azt hinné hogy én meg igen. Majdnem minden nap ráírok facen. Egyébként már vagy 2 hete nem is láttam.

Félreértheti ha mondom neki hogy találkozzunk valamelyik nap? Nem akarom hogy ez miatt ne akarjon velem beszélni mert azt hiheti hogy nyomulni akarok rá. Furán is jönne ki mert pont mostanában szakított a barátjával.


2012. máj. 2. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
előtte mindenképpen tisztázd vele a dolgot. Mond meg neki, hogy kizárólag barátként nézel rá. Akkor nem lesz belőle félreértés.
2012. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dehogy! Nem is akarom neki ezt szóbahozni.

Elég nagy gond lenne ha nem tudná magától.

2012. máj. 2. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hozod szóba akkor bármit gondolhat. A nők gondolkodását nem lehet megérteni. Ha elhívod mondjuk egy kávéra azt is gondolhatja, hogy randizni akarsz. Jobb ezt tisztázni. Hidd el ha nem akar tőled semmit akkor még örülni is fog neki, ha őszintén beszélsz vele erről.
2012. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nőként mondom, hogy tisztázd vele a dolgokat. Mert mi nők nagyon szeretünk kombinálni!


22/L

2012. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek hülyíted szerencsétlent? Hogy aztán legyen egy szerelmi csalódása, és tönkremenjen bele?!
2012. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok az esete. Úgyhogy nem is tudnám hülyíteni akaratomon kívül sem.

De azt nem akarom hogy eltávolodjunk az miatt mert ő azt hitte hogy én nem csak barátkozni akarok.

2012. máj. 2. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Most mégis milyen tanácsra vágysz , mikor te már eldöntötted h nem tisztázod velem, pedig kéne! A lány helyébe én nekem már most elkezdett volna kattogni az agyam hogy vajon miért írsz rám nap mint nap, nemhogy végül elhívod valahova.Tehát a válasz igen , félreértheti és félre is fogja érteni.
2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!