Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, alapvetően ezzel a felállással nem lenne baj, mert volt már erre példa a világtörténelem során... a bökkenő ott van, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy ez az érzés nem kölcsönös. Elég sok időt töltöttünk együtt az utóbbi időben, és tudjátok, hogy szokott ez lenni, egyre többet gondoltam rá, most meg már a falat kaparom, ha más lányokkal látom... a másik baj az, hogy eddig egyetlen egy komolyabb kapcsolatom volt, és nagyon, nagyon csúnyán ért véget, igaz, ennek már fél éve, de még mindig nem igazán tudtam feldolgozni a helyzetet (félreértés ne essék, nem a fiú hiányzik, nem érzek már iránta semmit), egyszerűen csak borzasztóan megbántottak, nehezen hevertem ki, és tudom, hogy ezzel az egésszel most csak magamnak csináltam a bajt, hiszen nekem barátokra lenne szükségem, akikben megbízhatok, és erre fel most jön ez az egész, pedig én esküszöm, nem akartam, nagyon nem, meg talán félre is érettem egy csomó mindent (például hogy sokszor megölel...) a másik az, hogy a saját érzéseimben sem vagyok már biztos, lehet, hogy nem is szeretem igazán, csak valami biztos támaszt keresek...nem tudom, teljesen összezavarodtam már, fogalmam sincs, mit tegyek. tudom, hogy a legjobb megoldás az lenne, ha kiverném a fejemből ezt az egészet, és lenne egy csodálatos barátom, vagy inkább haverom aki majdnem mindig ott van és majdnem mindig számíthatok rá... de ez nem igazán megy, szóval arra is gondoltam, hogy talán egyszerűbb lenne vele megszakítani a kapcsolatot, minthogy tovább kínozzam magam ezzel az egész hülyeséggel... valami jótanács?


egy 17 éves lány.



2012. nov. 26. 21:14
 1/5 anonim válasza:

úhaa:S Ilyen nekem is volt ez nagyon rossz.

Elöszöris tisztázd az érzéseidet iránta és ha biztos vagy benne hogy szereted, akkro probáld emg megszerezni. De finom , hogy ne hogy kárt tegyél a barátságotokban!

Ha megszakitod a kapcsolatot vele akkor hamar elmúlik az érzés az igaz, de utána nehéz lesz vissza hozni.., szerintem nem éri meg megszakítani :)

2012. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy érted azt, hogy nehéz lesz visszahozni?
2012. nov. 26. 21:58
 3/5 anonim válasza:
Hát ugy, hogy ha egy barátság megszakad. Mondjuk nem beszéltek félévig akkor utána nehéz lesz visszahozni szerintem. Ez nyilván csak fiubarátoknálvan így, szerintem
2012. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nehéz de szerintem próbáld magaba letisztázni h tényleg mit érzel magadba és ha tényleg tetszik neked és te nem tetszel neki akkor tényleg az a megoldás hogy kivered őt a fejedből de a barátság felőled soha nem lesz olyan mint régen
2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Császár Csilla 1979 válasza:
Ha te 99 százalékban biztos vagy abban, hogy nincs nála esélyed, akkor próbáld meg elfelejteni őt. Igazából ez csak egy jó erős elhatározás kérdése, és ne engedj belőle!!! Tereld mindig másra a gondolataidat, mikor eszedbe jut, s egy idő után észreveszed, hogy már nem is gondolsz rá annyit. Menj moziba, szórakozni a barátnőiddel! De ha úgy érzed, hogy szükséges, akkor szakítsd meg a barátságotokat, de ez legyen a legutolsó megoldás, ha nincs más kiút. Hidd el, tapasztalatból beszélek! Sok sikert! :)
2012. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!