Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok tényleg akkor tapadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg akkor tapadnak jobban, ha lesz. Rom őket?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel távkapcsolatban élünk. Júniusban ismerkedtünk meg. Akkoriban nem vettem komolyan még az egész dolgot vele, más lányoknak is udvaroltam és más lányokkal is randiztam, tehát egészen bunkó módjára viselkedtem a barátnőmmel. Visszaolvasva az akkori msn beszélgetésünket már nekem fáj, ahogy akkoriban viselkedtem vele, ő azonban nagyon aranyos és kedves volt akkor. Most pedig már tudja, h szeretem (és elmondása szerint ő is szeret engem). Versekkel, szerelmes dalok fordításával kedveskedek neki napi szinten. Érdeklődöm felőle, minden üzenetemben szerelmet vallok neki, ő pedig van, h napokig nem is válaszol. :( Nincs más senkije (elmondása alapján), és ha rákérdezek, h miért nem ír naponta legalább pár sort, h tudjak róla, nekem tapad, h ne csináljam ezt, ő szeret attól még, h nem tud minden nap írni. De egy nap 24 órából áll és pár sort leírni miből tart könyörgöm...

2012. nov. 27. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Az ok hogy már nem vagy bunkó és szinte szégyenled az akkori stilusodat DE, a csajok azt sem igazán szeretik ha egy pasiban túlteng a romantika lásd napi szintű szerelmes versek. Nem tudom milyen beálitotságú a barátnőd de én vaószinűleg világgá futnék. Próbálj egy egészséges középutat találni. Sok sikert
2012. nov. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi, akkor visszább veszek.
2012. nov. 27. 07:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőnek igaza van.
2012. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek nem szabad túlzásba vinni néha néha persze jól esik egy pár olyan szó ami biztató de nem minden nap.Én személyem szerint nem igazán bírom ezt a romantikus embereket de mégis jól esne ha a barátom néha írna ilyeneket de ő nem ír sosem ez sem jó mert nem jó érzés de inkább legyen ilyen mind hogy minden egyes nap rám legyen tapadva és ilyeneket írogasson.De viszont az nincs rendjén hogy ő nem ír vissza minden nap mert azért egy nap egy SMS az még kell főleg ha ritkán találkoztok.
2012. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve a feleségemet kicsit bunkó módon hódítottam meg, nagyon belémesett, aztán átmentem romantikusba, minden nap szerelmet vallottam neki, minden nap vittem neki egy szál rózsát stb.. 2 hónap után szakított velem, mert elmondása szerint már túl sok volt belőlem. Aztán megint összejöttünk, aztán kb. úgy bántam vele mint egy kutyával, belém is zúgott ismét. Na tanultam az esetből, azóta nem mondtam neki, hogy szeretem, virágot is csak a névnapjára kap. Szóval romantika csak mértékkel.


Ha átmegyek házias, jófiúba, aki otthon segít, kiveszi a részét a gyereknevelésből, rögtön kevesebb a szex. Ilyenkor kapcsolok és megint át kell mennem alfa hímbe, tehát lekezelőbe, kicsit bunkódba és szex is van megint.


Egy nő előtt folyamatosan fenn kell tartani az alfa-hím státuszt, ha egy pillanatra is kihagysz kiábrándulnak belőled.

2012. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok?
2012. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!


Lehet, h a távkapcsolat jelző is erős ahhoz, ami jellemezné a köztünk lévő kapcsolatot, ugyanis még soha nem tudtunk találkozni. Ez után jogos a kérdés, de hát akkor hogy lehet szerelmes lenni valakibe, akit még nem is láttál az életbe? Hát úgy, h telefonáltunk egy darabig ami több volt mint a semmi, aztán sajnos külföldre költözött egy időre, és megszűnt a száma. Tartottuk a kapcsolatot továbbra is neten keresztül. Nemrég visszajött, de a találkozásig még most sem tudtunk eljutni. Pár száz km így is van köztünk. :( Ja és telefonon sem tudom elérni mióta visszajött (eddig megvolt a kifogás, ne hívjam külföldön, mert drága volna, neten meg nem volt se kamerája se mikrofonja). Kevés közöttünk az érintkezés, sőt egyre kevesebb, mert mióta visszajött, azóta van az, h szinte alig ír, és alig tudunk beszélni neten is. Én meg nagyon kész vagyok érte (tudom, még nem is láttam élőben, de akkor is) és próbálok neki kedveskedni ahogy csak lehet. Talán kicsit túloztam, de nem napi szinten mennek a szerelmes versek és zeneszámok, de egy héten 2-3 elmegy hozzá. Úgy érzem, h nem szeret már úgy, mint eddig, mert ha szeretne, nem csinálná azt, amit csinál velem. Magába zárkózott teljesen és nem enged közelebb. :( Visszább veszek én is szerintem, mert nem akarom megfojtani a szeretetemmel.

2012. nov. 27. 10:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Hagyd békén pár napig, majd meglátod, hogy utána keresni fog téged, ha mégsem, akkor tényleg felejtős ez a kapcsolat. Én is így csinálom lányokkal, egy kicsit kedveskedek nekik, aztán pár napig leszarom őket és, aki valóban akar valamit, az magától keres utána rendszerint. Most is van egy lány, aki folyton teper értem, csak, mert leszartam pár napig.
2012. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem azért, mert ezeket a lányokat folyton körbeudvarolják a pasikés ha találnak 1-1 olyat, aki lesz@rja őket, az sokkal jobban felkelti az érdeklődésüket.
2012. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat! Akkor egy darabig nem keresem. Egyébként 2. napja nem jelentkezik (és én sem írtam neki azóta semmit). :(
2012. nov. 28. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!