Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok jobban, pihentet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok jobban, pihentetőbben aludni: egyedül vagy ha van melletted valaki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Én már annyira megszoktam a páromat, hogy ha nincs itthon nagyon nehezen alszom el. Szóval én a párosra szavazok. :)
2012. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy akkor nem ver fel senki, akár hogy helyezkedhetsz, stb. Viszont utálom, hogy nincs mellettem senki, és egyedül alszom el, és nincs mellettem senki, mikor ébredek.

20F

2012. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A párom pocijához gömbölyödve,néha oldalába bökve, lehúzva róla a takarót. És egyáltalán odabújva mellé.
2012. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 El Greco ***** válasza:

Mindkét esetben rosszul alszom,viszont úgy szeretek,hohgy egy szobában,de nem egy ágyban az érintett személlyel.

Adios!!

2012. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
elaludni jobb ugy hogy mellettem van, viszont reggel jobban alszom egyedül. Mivel ő elöbb szokott felkelni és ezzel fel ébreszt engem is.
2012. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha mellettem van a szerelmem :)

A hónalja alá szoktam befészkelni magam, és átkaroljuk egymást, nagyon megnyugtató.

2012. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egy szobában a párommal de külön ágyban

sajnos én mozgolódok álmomban (kezem) és felébreszteném, akkor ficereg és arra meg én ébredek fel

ezért jobb a külön ágy

2012. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha már külön ágy,akkor miért nem külön szoba? :) Én teljes csendben szeretek aludni,nem szeretek semmiféle szuszogást hallani,szerintem jobb egyedül.
2012. nov. 25. 00:47
 9/14 anonim ***** válasza:
attól függ, ki a másik, és mekkora a hely számunkra.
2012. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyedül jobban alszok. A párom horkol, vagy ha éppen nem, akkor hangosan szuszog. Utóbbira már nem ébredek fel, de a horkolás zavar. Érzem, hogy csak félálomban vagyok és szenvedek fél éjjel, pedig párnával a fejemen alszok.

Bár beígértem neki, hogy golyókat varrok a pizsijében (kár, hogy félmeztelenül szeret aludni), hogy ne akarjon háton aludni, mert akkor elviselhetetlen.

Ha beteg, akkor sosem alszunk együtt. Én reggelre ilyenkor olyan vagyok mint egy zombi.


Egyébként nehezen viselném a külön alvást, szeretek mellette elaludni, engem is megnyugtat és ellazít, hogy ott van. Viszont reggel előfordul, hogy kiköltözök a nappaliba aludni. :)

2012. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!