Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet egy veszekedés utáni hévben nagyon komolyan megbántottam. SMS-ben írtam neki egy emeletes hülyeséget, miszerint már két hónapja nem vagyok belé szerelmes. Rettenetesen magába szakadt, szerintetek még helyrehozható?

Figyelt kérdés
Telefonon keresztül vitáztunk, mert a hatalmas szeretetével és ragaszkodásával szinte megfojtott. Rengetegszer veszekedtünk ez miatt, mindig egyre durvábban, és ez lett a vége. Iszonyúan bánom, mert oda vagyok érte.

2012. nov. 27. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te segg hülye vagy.
2012. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak idióták... Nagyon elrontottad. Le kell vele ülni, meg kell vele beszélni, hogy te mit érzel, meg bizonyítanod kell, hogy mennyire szereted. Nem is csodálkoznék, ha emiatt nem is állna szóba veled... :S
2012. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
azért mert szeretett ??? te bunko mondd el neki hogy sajnálod és ez a legkevesebb.....
2012. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te egy f@sz vagy!

Miért baj ha szeret? És ha szereted mér írtad neki hogy 2 hónapja nem vagy belé szerelmes?

2012. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne b@ssz rá se,majd eljön még az is hogy szeretnéd ha ragaszkodna hozzád egy lány.
2012. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem volt baj, hogy szeretett. A gondom az volt, hogy állandóan hívogatott telefonon, sokszor a semmiért. Mert csak beszélgetni szeretett volna velem, mert unatkozott. Sajna csomószor k*rva sz@r időben hívott, és mindig azon pattant ki a balhé ha megmondtam neki. És már a sokadiknál túlontúl elszaladt velem a ló. Brutálisan bánom.
2012. nov. 27. 20:21
 7/11 A kérdező kommentje:
#2, egyébként hogyan tudnám bizonyítani?
2012. nov. 27. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
F@szfej
2012. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

te tényleg egy s*gg vagy, ezt fiúként mondom........ha oda vagy érte akkor mi az h 2 hónapja nem szereted?

ha egy kapcsolatban valaki ilyet mond a másiknak, sztem onnantól az már nem érdemel több esélyt....



hogyan tehetnéd jóvá? sztem sehogy...lehet h megbocsájt, de a tüskéje ott marad mindig.....tuti nem fogja elhinni a büdös életbe sem ezek után h szereted.....

2012. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
oda vagy érte, vagy szereted? Vagy pasiknál mit jelent ez az oda vagyok érted?
2012. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!