Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnék bízni benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék bízni benne és hinni neki de kételkedem mégis?

Figyelt kérdés
Tehát én barátommal vesztettem el a szüzességemet, ő neki előttem sok barátnője volt már ami nagyon zavar mert rossz belegondolni hogy más lánnyal is ugyanezeket csinálta mint velem. Kiakadtam ma, veszekedtünk és szóba jött ez is, ő meg elsírta magát, és azt mondta hogy soha senkit sem szeretett ennyire mint engem és hogy feleségeként is eltudna képzelni. Szóhoz sem jutottam de tudom illetve mondták már hogy ha egy fiú sír egy lány után akkor nem szeretett még tényleg senkit ennyire. De félek hogy egy idő után majd más kell neki

2012. nov. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat sem! Ezért én úgy gondolom, bízz benne mindenképp. A múltra meg butaság féltékenynek lenni! És igazságtalan is.
2012. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden hülyeségért hisztizni fogsz, akkor garantáltan nem lesz tartós a kapcsolat. Most őszintén: tudtad, hogy voltak előtted más barátnői, most mégis mit tehetne szerencsétlen pasi? A múltját már nem tudja megváltoztatni. Ez egy teljesen értelmetlen hiszti volt részedről...

Inkább nőj fel, és tegyél a kapcsolatért, ne csak elvárásaid legyenek!

2012. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi hogy a kutyából nem lesz szalonna és a vér sem válik vízzé.


Úgy értelmezed ahogy szeretnéd!

2012. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!