Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet egy ilyen fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés

Régen semmi önbizalma sem volt, most úgy ahogy meg van magával elégedve. Önbizalomhiánya miatt sosem próbálkozott a lányoknál, most pedig ebből kifolyólag unja, és let.jja most már. Egy-egy lánynál próbálkozott, de nem voltak összeillőek, ezért semmi nem lett belőle. Emiatt még inkább tojja le az egészet.

Miért ilyen az illető? Miért nem motivált egy nő megszerzésében? Nem is csúnya, mégis. A büszkesége pedig azt hiszem nagy.

Az ilyennek semmi jövőképe?



2012. dec. 1. 12:59
 1/3 Emberek ***** válasza:
én pont ugyanilyen voltam, sőt hasonló a történetem is. de én erőt vettem magamon, és bepróbálkoztam a suliban az egyik lánynál, össze is jöttünk, aztán 1 hónapig tartott. valami jövőképe csak van, de nem valószínű, hogy most azt tervezi, hogy valakivel is járjon.. szerintem meg próbálj meg vele összejönni, adj jeleket, hogy tetszik neked, aztán, ha nem reagál. akkor hagyd a büdös fenébe!
2012. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem, aztán elkezdtem inni, bulikban kiscsajokkal kavartam, előbb csak csók aztán jött a petting, jelenleg ott tartok, hogy lehet végre megdugok ingyen egy csajt, de nem tuti még a dolog.
2012. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eladni a szerveit az ukrán maffiának :DDD
2013. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!