Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan fiuval aki hihetetlenül passziv mindenkivel unott bunko meg szeret szemétkedni?

Figyelt kérdés
randizgatok vele és nekem kell és probálom neki mondani h fejezze be és néha mintha látnám a változást de aztán mindig visszaesik.tudom tudom hagyjam a fenébe.demost komolyan ilyenkor mivan?
2010. dec. 12. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire negatívan értékeled, akkor tényleg inkább hagyd a fenébe. Egy potenciális párjelöltet úgy fogadunk el, ahogy van. Ha több dolog ellene szól részedről, akkor talán nem ő a te embered
2010. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Te egy taknyos 14 éves vagy

2. A bunkó srác se több

3. Értelmetlen, ne foglalkozz vele, BUNKÓ!

2010. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor minek jársz vele ha nem jön be?

a nők nem a rendes, aranyos, vicces pasikat szeretik?

2010. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam passzív lenni egy lánnyal, mert:

1. nem akarok tőle semmit

2. nem akarom, hogy akarjon tőlem bármit is

3. félek attól, hogy mi lesz akkor, ha mégsem illünk össze

4. van amikor nagyon rossz passzban vagyok és nem vágyom semmilyen kommunikációra és kapcsolatra...

2010. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"taknyos" 18 ő meg több:)
2010. dec. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!