Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki fiatalabb fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés
94-es születésű vagyok. Van egy kiszemelt fiú nagyon aranyos, helyes, szóval jó srác, de fiatalabb nálam. Sajnos nem tudom, pontosan hány éves, de az biztos, hogy vagy 1996 vagy 1997 szülötte. Mennyire gáz?
2012. márc. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki nem az biztos.
2012. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még most sem hiszem el, hogy a 90-es években születtek emberek :)


Ha neked nem ciki neki biztos nem. De a helyedben inkább veled egykorú vagy idősebbeket keresnék.

2012. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból én eddig úgy voltam, hogy egy nappal fiatalabb fiúval sem járnék és azt sem tudom eldönteni, hogy ez milyen vonzalom(szerelmi,szexuális). Az egyetlen problémám ezzel,h ezek ellenére még mindig inkább kis cukinak gondolom, nem egy isteni pasinak. De valami mégis tetszik benne :)
2012. márc. 21. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha normálisan kapcsolatba lesztek akk nem para egyeltalán... De ha átmész az anyáskodó szerepbe akkor számítsrá h kidob.. ha inkább aranyos mint jó pasi akkor ez be fog következni sajnos.
2012. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem hagyjuk már ezt a "hány éves" dolgot. Miért lenne ciki, ha egy nálad 2-3 évvel fiatalabb sráccal jársz? Addig oké, hogy mondjuk nem érdemes 13-14 éves éretlen tagokkal járni, mert a LEGTÖBB ESETBEN(tehát vannak kivételek) éretlen a felfogásuk, nem megfelelőek egy kapcsolatra.A 96-os születésű mint tudjuk annyit foglal magába, hogy 16 éves, 16 éves kortól meg már nem gáz az, hogy hány évvel idősebb, a másik meg az, hogy nem az fogja meghatározni valaki személyiségét meg viselkedését, hogy mikor született.. Tehát egy 16 éves srác is tud éretten viselkedni. Ez alapján kéne döntened, nem az alapján, hogy most 97es vagy 96os.
2012. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki, de véletlenül nem bács-kiskun megyei vagy?
2012. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem :)
2012. márc. 21. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki...Vannak ismerőseim, akik akkor kezdtek el járni, amikor a lány 16 volt, a fiú 14...és 3 éve együtt vannak:))
2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!