Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a lelkét, a gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a lelkét, a gondolkodásmódját, a barátságát, szerelmét, de a testét nem?

Figyelt kérdés

A párommal lassan két éve vagyunk együtt. Kétség sem fér hozzá,hogy szerelmes vagyok,de sajnos a teste nem kifejezetten tetszik. Szeretkezés előtt sem a látványra indulok be,hanem az érintésekre,csókokra és a szellemi összhangra.

Bennem változhatott meg valami? A kapcsolatunk elején inkább tetszett külsőre,mint most.


Kissé értelmetlenre sikerült a kérdés,ami inkább egy öncélú fröcsögés,mint kérdés. :O


2012. nov. 29. 00:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%
Nincs kérdés. De ebből is kitűnik, hogy csak a megjelenésen alapul a valódi vonzalom.
2012. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mert nem csak egyfajta vonzalom van. Szexuális vonzalom a külsőn múlik, de a romantikus pont azon, amit leírt a kérdező.


Velem is volt ilyen, szerelmes voltam, mint az állat, imádtam, féltékeny is voltam, de a teste nem indított be.

2012. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem indított be, oké. De ebből volt testi kapcsolat, vagy sem? Én azt hinném, nem.
2012. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
Vagy másra kellett koncentrálni közben.
2012. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik a testében? Nem lehet rajta változtatni?
2012. nov. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%

Lehetne változtatni, csak még a hátán van a melle...

:)

2012. nov. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha az ember szerelmes, akkor a párja testét is kívánja..vagy múlik a szerelem..:(
2012. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
nálunk uez van, párom nem egy adonisz, de ettől eltekintve, amit leírtál... Én sem nagyon tudok a helyzettel mit kezdeni, főleg úgy, hogy régebben mindíg szabadkozott, hogy ő hogy néz ki -ezt soha nem éreztettem vele- eleinte ő kezdte kerülni az együttléteket, aztán annyit mondta, hogy mostanában már én. 6 éve vagyunk együtt.
2012. nov. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem, nem kellett másra koncentrálni szeretkezés közben és nem, nem a hátán van a melle.

A félreértések elkerülése végett, én vagyok a nő.

Egyszerűen annyi, hogy ő sem egy adonisz és még kevésbé próbál azért tenni, hogy az legyen.

Engem, mint mondtam, nem a teste indít be, hanem maga a szituáció, hogy egymás mellett fekszünk, simogatjuk egymást, csókolózunk, ahogy rám néz és hogy tényleg úgy érzem, hogy összetartozunk és lelki összhangban élünk.

2012. nov. 29. 06:52
 10/38 anonim ***** válasza:
70%

Mi a szerelem?

Szellemi, lelki, testi területek vonzalma -> mindent magában foglal -> külső megjelenés, lelki harmónia, nemi vágyakozás! Ez a SZERELEM!

"Kétség sem fér hozzá,hogy szerelmes vagyok,de" -> Kedves kérdező, szerintem Te nem vagy szerelmes... HA szerelmes lennél, akkor nem lenne a "DE"!

2012. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!